Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért van több eladó tetőtéri...

Gabesz077 kérdése:

Miért van több eladó tetőtéri lakás?

Figyelt kérdés
Nézegetem az eladó lakásokat, és azt vettem észre, hogy arányiban jóval több az eladó tőtőéri lakás, mint a 1,2,stb. emeleti. Ez mitől lehet? Ennyire rossz a legfelső szinten lakni? (társasházakról beszélek, nem panelről)

2017. nov. 6. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb alapterulet, ferde falak amik sok kompromisszumot kovetelnek meg (butorok tekinteteben mindenkepp), nyaron rohadt meleg tud lenni kozvetelnul a teto alatt. Igen, ennyivel sz*rabb ott lakni - es nem a felso szint miatt, hanem a tetoter miatt.
2017. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon kedves ismerősöm lakik tetőtéri lakásban, egy társasházban.

Azt mondja, fagyoskodnak, hiába fűtenek maxon.

15 fok van a lakásban, annyira rosszul - azaz sehogy - sincs szigetelve a tető.

Nyáron klímáztak, télen állíthatnak be olajradiátort, ami zabálja az áramot, de mégsincs jó idő.

Tehát nem csak hogy kompromisszmokat követel, hanem még drágább is egy ilyenben lakni. :(

2017. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
inden szempontból rossz. Építeni is csak földszinteset érdemes , vízszintesen kell terjeszkedni .
2017. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Nagyobb a beázás esélye, nyáron nagyon meleg van, ha jól van szigetelve, akkor a fűtéssel nincs gond, ha nem jó a szigetelés akkor a fűtése többe kerül. Bútorozás szempontból korlátoltabb.


A kettő legfontosabb nyáron a nagy meleg, és a beázás veszélye.

2017. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bezártság érzetem lesz a sok ferde faltól. Mindenféle szempontból kényelmetlen egy tetőtéri lakás. Mondom ezt úgy, hogy laktam újabb építésűben és panel legfelső szintjén is, de össze sem lehet hasonlítani a kettő klímáját.
2017. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Állítottál be árlimitet?

I, II a legdrágább, földszint tetőtér pedig a legolcsóbb négyzetméterárú.

2017. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom, hogy több tetőtéri lakás lenne eladó, pedig 2 éve napi szinten nézem az ingatlanhirdetéseket, mivel konkrétan tetőteret keresek, csak nem mindegy, hogy hol, milyet és milyen áron.
2017. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Földszintit, I emeletit jobban keresik idősebbek, akik nem nagyon akarnak költözni. A tetőterest meg majdnem mindig fiatalok, akár első lakásnak, amit vagy kinőnek, vagy mert fiatalok elköltöznek munka miatt más kerületbe vagy más városban.

Én személy szerint szeretem a tetőteret.

2017. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

#8

"Földszintit, I emeletit jobban keresik idősebbek, akik nem nagyon akarnak költözni"


Én ezt így írtam volna:

Földszintit, I emeletit jobban keresik idősebbek, akik nem nagyon akarnak LÉPCSŐZNI.


Megjegyzem, én 65 évesen keresek tetőteret, de elismerem, hogy a ritkábbak közé tartozom.:)

2017. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

előző vagyok

... igaz, nálam előfeltétel a saját terasz

2017. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!