Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kaposvárra fogunk költözni....

Kaposvárra fogunk költözni. Hol érdemes házat venni? Mely környéket javasolnátok?

Figyelt kérdés
Családdal költözünk, fontos a biztonság.
2017. nov. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Most vagy ide költöztök vagy biztonságban szeretnétek élni. Viccet félretéve - vagy nem? -


Kisfaludy utca és környéke, Kassa utca és környéke. Egyszerűbben, Tisztviselőtelep, Északnyugati városrész Sávház kivételével ( lakások vannak ) biztonságosnak mondható. Volt, hogy nem csuktam be rendesen a kocsi ajtót és nem tűnt el semmi vagy be se csuktam éjszakára véletlen nem volt gond, annak ellenére hogy iszonyat sok a rosszarcú ember.

2017. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Város északi felén
2017. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tüskevár és környéke,ahol mi élünk ^^
2017. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

attól függ hogy házat vesztek vagy építetek :D

ha építetek akkor a Klebesberg mögött nagyon sok telek elado,és nyugodt környék...nos sztem ha nektek jó a városrész akkor Toponárt ajánlom,ott sok eladó ház van!

2018. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!