Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Angyalföld vagy Kelenföld?

Angyalföld vagy Kelenföld?

Figyelt kérdés

Kicsit hasonlóak...

Mindkettő kicsit rossz hírű, mindkettőnek vannak kerülendő utcái. Egyik se a legnépszerűbb a saját kerületén belül.

Ugyanakkor mindkettő fejlődik, mindkettő nagyon zöld és ahogy látom, a lakói szeretik...

Nekem mindkettő szimpatikus, Kelenföld inkább, de ez az én érzésem... Viszont míg Angyalföld jó irányba tart, addig Kelenföld talán pont ellenkezőleg...


2017. dec. 29. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Asszem neked elmentek otthonról..hogy írhatsz ekkora baromságot, főleg Kelenföldről? Asszem neked lövésed sincs mi van itt...


Egyáltalán hogy veszed a bátorságot, hogy kinyilatkoztass emberek tízezrei által lakott városrészekről, ahol jól érzik magukat.


Amúgy azért írok ilyen szofisztikáltan, mert a keresőmotor letilt..de vedd úgy, hogy le lettél tolva, mint egy gatya.

2017. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pedig igyekeztem tényszerűen írni, ami az én saját véleményem, az mindkettő esetén inkább jó...

Ezeket nagyon lehúzzák itt és máshol, ez tény, nem az én véleményem.


Mások elég keményen gettóznak, no go zónáznak akár egész kerületeket, holott minden kerületnek vannak igen élhető és igen biztonságos részei. Kőbányának is.

2017. dec. 29. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Angyalföld az egyik legdinamikusabban fejlődő városrész,rengeteg új építésű lakóház, iroda épül/épült. Egyetlen rossz környéke van az a Béke tér és előtte a Hun utca környéke. Ráadásul a kerületben igenis népszerű,sokkal jobb környék mint akár a vizafogó vagy újlipótváros a nyugatihoz közel eső utcái,vagy pl. a Szabolcs utca. Rengeteh park van,és 10 perc alatt a Deák téren vagy.Kelenföldet nem ismerem annyira,de amit írtál az erős túlzás szerintem. Az alapján válassz,hogy melyik esik közelebb a munkahelyedhez/sulidhoz.
2017. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Részemről is plusz 1 pont Angyalföldnek. Béke tértől pár percnyire lakom, 5 éves társasházban. Már csak az elmúlt 5 évben is rengeteget fejlődött a környék! Kicsit hasonló jellegű a fejlődés, mint a Corvin-negyed esetében: eltűnnek a romos épületek, csupa frissesség mindenütt, gombamód épülnek a társasházak, modernizálódik minden (orvosi rendelők, óvodák, iskolák, közterek stb.)
2017. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt nézném mennyi idő munkába járni. Kelenföldet nem nagyon ismerem így összehasonlítást nem írnék.
2018. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Két éve Kelenföldön élek és imádom. Nem hiszem, hogy lennének no go zónák, legalábbis nem tapasztalom.

Az északi része szerintem jobb a kerületnek közlekedés szempontjából mint pl Albertfalva, de ott meg ha kertes házat szeretnél akkor kiváló pihis hely.

Szeretem, hogy akár bkv-val akár kocsival minden megközelíthető (persze ami nekem fontos)

Angyalföldet nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni.

Egyébként azt válaszd ami közelebb van a sulihoz/munkához. Mi azért Kelenföldre költöztünk, mert a párom szülei is Budán laknak, én a kerültben dolgozom párom Délbudán és szüleim Komáromban laknak. Innen mindent és mindenkit könnyű megközelíteni.

2018. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért úgy hírlik, hogy a Csóka utca, Bánk Bán utca, Bartók Béla út vége ... Khm, nem a legjobb környékek. Volt, azol ezek közül jártam, és hát mit is mondjak.....
2018. jan. 4. 11:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg az egész városrészt valamennyire ismerem és szinte mindig látni egy-két többé-kevésbé érdekes (nem bizalomgerjesztő) egyént.
2018. jan. 5. 09:13
 9/10 anonim válasza:

Pedig én nem messze lakom a Csóka utcától és még eddig semmi nem történt. Csövik vannak a cba előtt a Csóka utcánál, de szerintem azok mindenhol vannak.

Sok külföldi él azon a környéken, kínai, angol, német és arabok is. Főleg diákok, villamoson sokat látom őket ott leszállni.

A mi házunkba pl még sosem törtek be, de egyébként sincs soha semmi balhé a környéken. Max a vasútállomáson vannak még kéregetők és csövik, de békések.

Én szeretek itt lakni, jó a közlekedés, normálisak az emberek és én nem félek este fél 10kor sem hazajönni edzésről.

Persze nem mondom, lehet, hogy Angyalföld is jó csak egyáltalán nem ismerem.

2018. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bejelentkezem kérdezőként ennyi idő után. :P Angyalföldön tényleg rengeteg az építkezés. Ahogy figyeltem, építkezések és már kész újépításű házak váltogatták egymást, néhány még romos házzal. Nagyon sok a fa is az utcákon.
2018. jan. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!