Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok mondani olyan faceboo...

Tudnátok mondani olyan facebook-os csoportokat, ingyenes külföldi apróhirdetési oldalakat (EU, kínai, orosz), ahol lakóingatlanokat hirdetnek? (Akár befektetési céllal, vagy más hasznosítási célra: rendelő, iroda)

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

osztrák: willhaben.at német: quoka.de markt.de kleinanzeigen.de

telefonon tudsz ilyen appokat keresni amúgy a témában

tízmillió immobilien österreich vagy immobilien deutschland oldal

immobilienscout24.at és .de-vel is van (asszem még Kanadában is van :) )

a jófogás Rólunk rovatának alján apróbetűkkel ott van a külföldi partneroldalak neve, és általában külföldön még van olx is (nem úgy mint itt :( )

googleba beírod immobilien vagy adott nyelven az ingatlan szó megfelelőjét + országnév kidobja esetleg beírod az ingyenes szót is,

vagy pl. ingyenes apróhirdetés +országnév keresőszó

(kostenlose kleinanzeigen österreich /deutschland /schweiz, usw.)

telefonon rengeteg app van google playben, külföldieket ugyanúgy letöltesz max letörlöd, ha valamiért mégis fizetni kéne. Még ausztrált is tudok :) szép házak :)

A kínaival picit megzavarsz, de csak az írás miatt :). Oroszul tanultam, de ma már nem nagyon tudom elolvasni a cirill betűt, (meg az általános iskola nem egy középfokú nyelvtanfolyam azért) de ugyanúgy latin betűkkel kerestem rá googleban, csak persze cirill betűs a hirdetés, google meg úgy fordít, ahogy.

2018. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!