Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen jellegű környék a...

Milyen jellegű környék a XIII. kerületi Marina-part? Milyen emberek laknak arrafelé? Egyértelműen felső-középosztálybeli rész?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 23:42
 1/5 Zoli780806 ***** válasza:
100%

Jó környék.


Olyan emberek, mint máshol...egy részüknek talán kicsit több a pénze.


Nem feltétlen...sok az albérlő és sok a "dolgozó" leány.... egyik sem felső-közép

2018. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is a lánykák jutottak rögtön eszembe.

Ha felső-középosztályt keresel, akkor inkább Újlipótváros.

2018. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy nagy drogtanya és bordély, befejezetlen házak is vannak, hajléktalanokkal.
2018. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%
Szerintem nagyon jo krenyek. Igen vannak “olyan lanyok” is, de vannak sok gyerekes csalad, sok kulfoldi alberlo, sok kozep- vagy felsokozep osztaly is. Minden jo es draga kornyek drog tanya es bordelyhaz, hiszen nem sokan tudnak ma Magyarorszagon tisztesseges munkabol igazan meggazdagodni. Vagy ilyenekkel elsz egyutt, vagy az o altaluk arult drog fogyatszoival egy putri kornyeken. Szerintem egyertelmu melyik a jobb. De ezeket a felteveseket felreteve, statisztikakra, szamokra es tenyekre alapozva elmondhato, hogy a Marina part nagyon biztonsagos kornyeknek szamit egesz Budapesten. En evek ota elek itt es soha semmilyen atrocitas nem ert. Nyugodtan setalok este, sotetven vagy hajnalban is akar az utcakon.
2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es!


Aha. Azért történt ott több gyilkosság is.

2021. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!