Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit jelent: Az ingatlan...

Mit jelent: Az ingatlan belterületi kivett lakóház, udvar. Tulajdoni hányad: 58/100?

Figyelt kérdés
Eladó ingatlanról van szó. Nem vagyok otthon a tèmában, èrdekelne, hogy mit jelent ez pontosan?
2018. febr. 2. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Belterületi ingatlan.

Aminek az 58/100 tulajdoni hányada eladó.

2018. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az ingatlannak csak picivel több, mint a fele lesz a Te tulajdonodban és ha nincs szerencséd, akkor még lakik is valaki az ingatlanban, aki akár a Te tulajdonrészedet is tönkrevághatja, ha megveszed. A másik része 48 %-ban valaki másé.
2018. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszönöm! Hát,nem túl kedvező :/
2018. febr. 2. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most látom, elírtam a számot: nem 48% a másiké, csak 42%, de a lényegen nem változtat.

És igen, ezek nem túl kedvezőek.

2018. febr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, rákerestem, végrehajtásról van szó.

Rendes vételnél meg lehetne nézni, hátha a maradék rész is eladó, csak másik tulajdonosa van, viszont így szerintem nem érdemes vele foglalkozni.

2018. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem házrész?
2018. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!