Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az óbudai lakótelep?

Milyen az óbudai lakótelep?

Figyelt kérdés
Szimpatikusnak néz ki.

2018. febr. 10. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Csak sajnos a régebbi panelházakban picik a lakások és felújítás nélkülit lakást ne vegyél. Egyébként nem rossz, csak zajos.
2018. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Közlekedése nagyon jó, ott a HÉV, villamos, Árpád metró is könnyen elérhető. Bár nekem is túl zajos és forgalmas, meg elég régiek a panelek is arrafelé. Én inkább mennék kicsit kifelé, Kaszásdűlő vagy Római, jóval csendesebb környék fiatalabb házakkal.
2018. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kintebbre semmiképpen sem mennék.
2018. febr. 14. 07:15
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Római lakótelep a legkésőbbi és különösen a négyszintesek a luxus kategória a panelek között. De persze drágább is. Mindössze néhány megállóra van, Aquincumnál. Minden parkosított, sok a fa (idősebbek is), nem lelakott, nem szemetes.

[link]

2018. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó, de kb csak HÉV-ezni lehet, ennyi. Nincs ott az 1-es villamos, a fonódó, a Flórián téri üzletház, az EuroCenter, a közelben a StopShop.

Nekem Óbuda ezekért is szimpatikusabb.

A fa ott is rengeteg és parkos az egész.



Vagy lakni tényleg nem olyan jó? Közbiztonság? Betörések, kocsilopások, zajos csoportok?

2018. febr. 14. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Zajos, de elsősorban a közlekedés miatt. Egyébként nemcsak a HÉV van a Római lakótelepnél, hanem három busz is (106, 34: bemennek a Lehel csarnokig most, a metrófelújítás miatt). De ott a 134-is, a Szentlélek térig.
2018. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ott van fent a töltésen az esztergomi vonat Aquincum megállója, gyorsan bevisz a Nyugatiba.
2018. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek mind csak a belváros felé visznek. Kint van nekem továbbra is nagyon. Azaj annyira nem zavar.
2018. febr. 15. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nézd meg Óbudán a beljebb épült panelházak belső oldalát, nem a főutak mellettit. Igaz, ezek sűrűn egymás mellé épültek,de van olyan (Vörösvári úton, de a Kórház utcai piacra néz), amelyiknél kilátás is van pl. a hegyek felé.
2018. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

18 évig éltem ott. A közlekedésről annyit, hogy amíg volt 86-os addig szuper volt, a 9-es jó még, de hát azért az nem ugyanaz... A hév felejtős, az inkább a békásiaknak, aquincumiaknak jó. Az 1-es villamost is szerettem, de azért oda sokat kell gyalogolni. 34/106 heringparti. A 17/19/41-et soha nem használtam, az nagyon kiesik. Óbudán belül (Eurocenterhez, StopShophoz, művházhoz stb-hez) nagyon xar a közlekedés, csak kocsival éri meg, vagy gyalog... Belváros 25-30 perc 9-essel, 34/106 + M3-mal valamivel kevesebb. Éjszaka 923/934/918/960/901 együtt elég sűrű lefedést adnak, egészen hajnalig tök jók, sok helyről elérhető így Óbuda.

A lakótelep nagy része kezd kihalni, a 70-es években épültek a házak, szóval a most 80 körüliek népesítették be először. És most kezdi egy újabb generáció feltölteni a helyeket. Bár 2 gyerekkel már szűkösek a lakások. Iskola/óvoda/gimnázium van, ezekkel nincs gond, bár "közlekedésileg" inkább gyalogolni kell. Bolt/hentes/pizzéria, stb. megint pluszpont. Betörés akad, de nem vészesen sok, jóval kevesebb mint Kőbányán. Az ajtót érdemes azért az elején páncélra cserélni, mert a rács + hevederzáras faajtó ló***zt sem ér!

Szóval ha oda akarsz költözni én a Szentendrei út/Bogdáni út környékét, vagy a Vörösvári utat ajánlom, beljebb semmiképp!

2018. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!