Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek kb.35 nm kellemese...

Szerintetek kb.35 nm kellemesen tágas egy amerikai konyhás nappalinak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) Kedvelem a nagy konyhát, de ennél nekem se kéne nagyobb. Kell a hely, de elveszni a konyhában azért nem jó. Inkább tartson az ember egy nagy kamrát és nagy pincét, ha nagyon sok ételt tart otthon. A konyhafunkciókhoz nekem semmiképp nem kéne több.
2018. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes lesz. Nagyon egyetértek az előzővel abban, hogy emellett kell a nagy kamra, tároló. Ezt sokan helypazarlásnak érzik, de rengeteg kacatod lesz, amit szekrényekbe nem lehet elpakolni.
2018. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bőven elég
2018. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég. Nekünk ennél jóval kisebb van, még is tökéletesen elegendő élettér kettőnknek. Bár nyilván igény függő is. :)

Az viszont igaz, hogy valamiféle tároló jól jön, illetve bútorozásnál figyelni kell arra, hogy minél több tárolókapacitás legyen, el lehessen dugni a dolgokat, ne legyen mindig minden szem előtt, ezzel rendetlenség érzetet keltve.

2018. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
elég viszont vedd figyelembe hogy az egész térben terjengeni fog az ételszag főzéskor sütéskor.Ezért én nem szeretem az amerikai konyhát.
2018. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van, viszont egy konyha már nem csak konyha, hogy együtt legyen a család szinte felváltja a nappalit..
2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 együtt ülhet a család a sült csirke vagy tojás, esetleg tepertő, szalonna sütés füstjében, illatában (szagában).


Baromi jó lesz utána olyan hajjal pl. nőknek az utcára menni :)

2018. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Én ezt nagyon szeretem, igen :D Az ételszag kellemes az éhes embernek (legalábbis nekem sosincs vele bajom), az olajat pedig valahogy nem szoktam úgy elégetni, hogy durva legyen. Ha téged zavar, legyen páraelszívód vagy valami. És soha ne bográcsozz. Na azután tényleg hajat kell mosnom, elkerülhetetlen, a főzés miatt még véletlenül sem, nemhogy az evés miatt.


De ízlések és pofonok. Nincs ezzel baj.

2018. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Baromi nagy titkot fogok elárulni...

Ha "büdösebbet" főzök, akkor a két szobában bukóra nyitom az ablakokat (a lakás túlsó pontjai) és beindítom maxra a szagelszívót. A konyhaablakot/teraszajtót pedig BECSUKOM. Így a friss levegőt áthúzza az elszívó a lakáson gyakorlatilag.

Érdekes, de úgy fél órával a kaja kihűlése és a konyhapult, főzőlap letakarítása után már semmit nem érezni a lakásban.

Nyilván ehhez egy megfelelő teljesítményű szagelszívó kell. Nem olyan ördöngös technológia ez.

2018. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!