Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek megéri a tópark...

Szerintetek megéri a tópark lakóparkba költözni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztunk azon hogy lakást veszünk itt csak félünk , hogy átvernek minket.Szerintetek milyen ?Van aki esetleg még oda költözne vagy esetleg már foglalt le lakást?Mennyire megbízható cég?Előre is köszi :)

2018. márc. 4. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Az a környék jórészt iparterület, közvetlen az m1 m0 között.

Nem tudom ki hogy van ezzel, de ha lakóparkba költöznék biztosan nem olyat választanék ami körül egész nap kamionok ezrei közlekednek.

2018. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Mindennap elmegyek mellette és amikor elkezdték folytatni az építkezést, akkor nagyot dobbant a szívem. Mostmár az első üteme azt hiszem elkészült és lassan átadják az első lakásokat. Közel sem tetszik annyira már. Talán tó felé nézőt, szép nagy erkéllyel vennék, de annak olyan is az ára.

A másik oldalra az ember csak autópályát lát, avagy a nagy semmit. Esetleg a szomszéd falát/ablakát.

Egyébként a tó szép, az elgondolás nem rossz, de baromira kellemetlen lehet, hogy pont két autópálya találkozásánál van. Budaörsiként megszoktam az M1-M7 morajlását, de ott azért telibe kapja az ember. Nem tudom mennyire lehet pl. nyitott ablaknál tv-zni, vagy mennyire lehet poros ott.

Szerkezetileg sem tudom mennyire tehetett jót a vasbeton szerkezetnek hogy sok-sok évig állt az építkezés, ázott, fagyott, stb.

Összességében én azt mondanám, hogy nézőpont kérdése, hogy megéri-e. Amíg nem indítanak ki buszjáratot és nem nyeri el a végleges "kisváros" formáját, addig én nem szívesen költöznék oda. Megy a második ütem, akkor is, ha már beköltöztem. Majd a harmadik, negyedik, kitudja hanyadik. Azt gondolom a hátrányaihoz képest erősen túlárazott, de vonzó, ez tény.

Én 10 év múlva vennék ott egyet, ha elnyerte a végleges formáját a komplexum és nem jött ki különösebb szerkezeti hiba. :)

Egyébként úgytudom az első ütemből a legtöbb lakást már eladták, úgyhogy nem gondolom, hogy megbízhatóság terén gond lenne.

2018. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalnám az ingázást, akkor már legyen csendes környák, és messzebb a szomszéd, mint itt a Bp-en. Ebből egy sem teljesül, úgyhogy én nem költöznék oda. Csak jó méretű családi házért vállalnám az ingázást (vagy azért sem).
2018. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Zaj, bűz, ablaknyitás lehetetlen, beton épületek mindenféle zöld nélkül, nyáron pokolian forró lehet. Én nem költöznék oda.
2018. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Milyen ingazas?? Fel ora alatt belvarosban vagy. Nezd meg es az alapjan itelj, menj ki reggel delben este beszelj az ott lakokkal.
2018. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen tervezzük, hogy kimegyünk megnézni :)
2018. márc. 6. 07:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ingázás kényelmetlensége valós olyan szempontból, hogy még nem indul onnan buszjárat, vagyis az odaköltöző emberek autóhoz vannak kötve. Autóval valóban 20-30 perc alatt a városba lehet érni (ha nincs dugó az autópályán, mert ha van, akkor minden más bevezető úton is van).

Ha indítanak buszjáratot (fognak), akkor is kérdéses lesz, hogy ez egyenesen bemegy Budapestre, vagy végig cikázik Törökbálinton, esetleg Budaörsön.

Én azt javaslom, hogy több napszakban menjetek ki. Akár csak sétáljatok egyet a tó mentén a lakóparkig, meg vissza. Ha konkrét lakást kinéztetek, akkor nézzétek meg, tárjátok ki az ablakokat és hallgatózzatok mennyire hangos.

2018. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Fél óra alatt a belvárosban vagy.

Ja persze, éjszaka vagy vasárnap délben.

2018. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Számomra lehetetlen lenne, hogy oda költözzek. Amikor a 24 ökrösre kirándulok, szoktam nézni és mindig elszörnyülködöm, hogy lesz képes valaki ott lakni két autópálya között. És nem csak a zaj, hanem autó nélkül, gyerekek hogy fognak iskolába járni, 2 km-re van a legközelebbi autóbusz megálló. Nem beszélve, hogy egymás hegyén hátán vannak az épületek, szerintem borzadály.
2018. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Se boltok, se orvosi rendelő, se iskola, se óvóda, semmi nincs, csak egy zsúfolt méhkaptár az egész. Se zöld, se játszótér. Falanszter!
2018. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!