Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova érdemes költözni Bp...

Hova érdemes költözni Bp környékén?

Figyelt kérdés
Nincs kocsink tehát fontos hogy legyen busz vagy vonat.Lakóparkba költöznénk legszívesebben egy teraszos vagy erkélyes lakásba.Bp-ről költöznénk ki.Sok helyet néztünk de nem tudjuk hogy hova lenne érdemes menni.
2018. márc. 6. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Autó nélkül én nem mennék agglomerációba.
2018. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kocsi nélkül sehova.
2018. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pont hogy kocsival dugók/jóféle magyar utak/drága parkolás/nagyobb rongálásnak van kitéve.

Szerintem valahol bentre érdemes költözni mintsem pest szélére, ez csak rajtad múlik mennyit szánsz lakásra pároddal, esetleg családod is van már mert akkor nagyobb m2 több szobás panel elég drágák.

2018. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha agglomeráció, akkor én hév, vagy vasút vonal mellé költöznék. Sokszor többet ér, mint az autó, hiszen reggelente a dugóval számolni kell. Már ha az ember bejár a városba dolgozni.

Egyébként pont nem rég volt "giga hír", hogy Érd és Szigetszentmiklós a legnépszerűbb jelenleg. Ez a jó közlekedés mellett szerintem javarészt az alacsonyabb ingatlan áraknak volt betudható. Viszont mostmár ez sem igaz. Én is ezen a területen élek. Ahol 1,5 éve még 15 millióért vettünk lakást, ugyanabban a tömbben most 18-19-20 milliókért kelnek el a lakások. A kereslettel nőttek az árak rendesen. A több emberrel pedig jelentősen nőtt az autós forgalom. Hát ez van.

Oda érdemes menni, ahonnan könnyen megtudod közelíteni a munkahelyed. Ha úgyvan, akkor autó nélkül is tudsz létezni. (Tőlünk pl. 5 perc az orvosi rendelő, a bölcsi, ovi, bevásárlási lehetőség, busszal 8 perc egy nagy bevásárló központ.) Ha nincs dugó 25 perc alatt elérhető busszal Kelenföld, vagy kb. 1 óra a Boráros egy átszállással. A ház előtt áll meg a busz. Éjszakai járat is van.

Nekünk ezen szempontok voltak fontosak. Mindezek mellett normális lakóközösség, élhető közeg, jó állapotú lakás, nekünk tetsző elrendezés. Ha a területet leszűkítettétek, akkor jöhet a részletekbe menő nézelődés. Nektek kell ezt tudni, nem lehet tanácsot adni. Elég nagy az agglomeráció és minden válaszolónak húz valamerre a szíve. A szubjektív vélemények nem biztos, hogy nektek jó kiindulást jelentenek.

2018. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Dunakanyarban még vannak olcsóbb helyek, de persze dugók itt is vannak. De van busz, vagy HÉV, a másik oldalon vonat is.
2018. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!