Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A rosszabb kerületekben éri...

A rosszabb kerületekben éri meg vásárolni, amíg nem csökken az ingatlanok ára?

Figyelt kérdés
Ott jó állapotú lakást is lehet venni megfizethető áron, és jó környéken. Minden kerületnek van nagyon kellemes és biztonságos része.
2018. márc. 12. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a pesti oldalról beszélünk, mert a budai akármilyen retkes, lepusztult, az valamiért csak "jobb" lehet.(?)


A "rosszabb" kerületek jobb részén ugyanannyiba kerül a jó állapotú lakás, mint a másik, jónak tartott kerületekben.

A VIII.ker. jobb részein pl. drágábbak a lakások, mint az átlagosnak tartott helyeken.

2018. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Am block Budapestről.

A VIII. mondjuk tényleg drágul, egyik legjobb kerület (persze a jó részei!)

2018. márc. 12. 18:44
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha albérletben vagy, akkor igen.

Egyébként én nem szavaznék arra, hogy lesz csökkenés, mert a kormány nem hosszabbította meg az Áfa csökkentést.

2018. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Am block Budapestről nem beszélhetünk, mert én legalábbis nem ismerek, nem hallottam Budán "rosszabb" kerületekről.

I., II., III., XI., XII., XII. mind sztárolva van, nem hiszem, hogy előnyös vásárt köthetnél a "rossz híre" miatt

2018. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszomhoz:

Az utolsó XXII akart lenni, de félresikerült.:(

2018. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Például túlkínálat lehet, nem? Annyit építenek, mint a nyű.



Egyébként: IV, XV, XVII, XVIII, X, XX, XXI, XXIII, IX, VIII jobb részeire gondolok. Itt zöld, családbarát, jó infrastrukturájú, nyugodt, jó bűnügyi statisztikájú helyeken lehet relatíve olcsón lakást venni és mivel relatíve olcsó, ezért a jobb minőségű lakás is megfizethető.

A III., XI. se egyöntetűen "jobb kerületm", sőt, de ott el vannak szállva az árak.



A túlértékelt Budán az ember esetleg kicsit kap, nincs lift, konvektoros fűtés, lelakott lakás, zsúfoltan épített lakótelepen. Drágán. Ez konkrét példa.



Na mindegy, szóval szerintem a fent említett kerületek jók ma egy fiatal párnak.

2018. márc. 12. 19:19
 7/24 anonim ***** válasza:

"Például túlkínálat lehet, nem? Annyit építenek, mint a nyű."


Egyelőre.


Másrészt Buda tényleg király, de Békásmegyer nálam múltkor ledobta a láncot.

Legdrágább panelnegyed, aztán....

2018. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nálam fél Buda ledobta a láncot.



Nem tudom, de ez a hatalmas építési láz nem vezet semmi jóra talán...

2018. márc. 12. 19:26
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol most elveszítettem a fonalat...


Amiket felsoroltál, azokból talán 2 a rosszabb kerület, a többi teljesen normális, még rossz hírük sincs, holott a kérdésed szerint "A rosszabb kerületekben éri meg vásárolni,..."


Egyébként a sok építkezést, hogy lehet idekeverni?

Ha már az egész ország Budapesten fog élni és még mindig lesz üres lakás, sőt építenek, az csak azt fogja eredményezni, hogy lejjebb mennek a lakásárak.

Mert így a logikus!:)


Érdekes, hogy pont a napokban olvastam itt egy fórumon, mások szerint meg nem épülnek lakások.

Akkor most mi van?!

2018. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Amerre én járok, mindenfelé építkezések.


Én már nem tudom, hogy a szóbeszéd alapján a 4, 15, 10, 8, 20, 23, 21 közül melyik számít rossznak és melyik nem. Szidják itt mindegyiket.

Szerintem mindnek van jó része (mind a 23-nak) és rossz része is (talán az elsőnek és az ötödiknek nincs).

Csak talán egy fiatal párnak szerintem a rosszabb hírű kerületek jó részein éri meg vásárolni.

Újhegy, Óhegy, Kispest (elvileg ez városrésznév is, mindenesetre a Köki környékén levő lakótelepre gondolok), Százados negyed, József Attila lakótelep, Újpest (nem Káposztásmegyer), Pesterzsébeten pl a HÉV felé eső lakótelepek, Csepel, HÉV végállomás környéke, Laposdűlő egy-egy része/lakótelepe, Rákospalota... Többet már nem tudok írni. :D :D szóval ezek.

Békásmegyernél, Kelenföldnél és Budafoknál nem rosszabbak, legszívesebben aláírnék valamit, vagy fizetnék, hogy nem rosszabbak.

2018. márc. 12. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!