Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek hány százaléka él vályogházban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Százalékot nem tudok neked mondani, de rengetegen.

A vidéki lakosság által lakott Kádár-kockák (1960-1970) 80%-a vályogtégla, a régebbi, hosszú parasztházak 100%-a vályog. Ugyanez vonatkozik a vidéki városok régebbi építésű házaira és Budapest legkülső kerületeiben épült családi házakra is, pl. XXIII.ker. Soroksár, régi sváb házak.

Most a legújabban, az egészség jegyében épülő házak egy része is vályogtégla, ami nem olcsó mulatság.

[link]

2018. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem találni megfizethető áron egy olyan értelmes állapotú házat ami még lakható legalább 40-50 évig... felraknak egy hirdetést, még jól is néz ki, belül felújított, felhívom kiderül hogy vályog, pláne ha vegyesfalú, mondom oké, köszönöm tárgytalan. És tényleg, 80% ilyen... a legtöbb már toldott-foldott, felázott, töredezett.


Ha házat akarsz venni, ne nyugtasd magad azzal a tudattal hogy ááá, mások is abban élnek, nem baj ha csak ez jut.

2018. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Pár ève azt olvastam, hogy a vidèki házak nagy többsègben mèg mindig vályogból vannak valamilyen formában.
2018. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
nem én adtam, de a kérdés nem ez volt! -gondolom azért lett "0"
2018. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

#2

Igaza van az 5-nek, offoltál, de ezzel még meg is sértetted fél Magyarország lakosságát.

Én mióta élek téglaházban lakom, de nagyon sokszor visszasírom a vályog nyaralónkat.

2018. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
24,563 %. Ez milyen debil kérdés, erre senki nem tud itt pontosan válaszolni.
2018. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem sértettem meg senkit, csak felvázoltam hogy ilyen a vidéki ingatlankínálat, legalábbis ami még megfizethető. De városban sem ritka, hogy tizenmillióba kerül egy vályogház. Konkrétan nekem nincs bajom vele, de nem vennék lakhatásra. Ha egyszer felázik akkor... hobbistáknak, nyaralónak, második háznak okés de lakhatás célból szerintem anyagi csődbe vezethet.


Értem én hogy élhető, lélegző természetes anyagú házról van szó, de ritka amelyik jó állapotban van.


Rendre azokat adják el amivel van valami.

2018. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!