Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécs milyen város?

Pécs milyen város?

Figyelt kérdés

Megéri odaköltözni munkavállalás szempontjából?

Milyen a város közbiztonsága? Jó munkalehetőségek vannak? A fizetések milyenek? Kisebbségből sok van? A közhangulat jó?



2018. márc. 22. 18:35
 1/5 anonim válasza:
100%
a közhangulat kvajó
2018. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Szép. Halott.
2018. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%

Pécs közbiztonságra elfogadható de este nem szívesen mennék ki. Munkalehetőség kevés van szerintem mivel itt sok iskola sok ember van merítést lehetőség nehéz bekerülni jó munkahelyre.

Baranya megyében szerintem a kisebbség nagy számban van jelen de ezzel nem lenne baj ha nem a dolgozni nem akaró kisebbség lenne jelen. Közhangulat elfogadható.

Én innen menekülnék kezd a város haldokolni csak a sok iskola tartja fenn a hírnevét. Igen halott város!

2018. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nézzünk a tényeket, a város attól lett ekkora, amekkora, mert arra készültünk, hogy az orosz tankok elindulnak nyugatra, ahhoz meg kellett a pécsi szén. Az uránról ne is beszéljünk. Meg voltak még ilyen-olyan ipari létesítmények. Ezek mind az enyészeté lettek. Az egyetemek meg nem igényelnek annyi tanárt és takarítónőt, amennyi bányász annak idején kellett.

A turizmus és a kultúra csak szlogenek ebben az országban, amellett Pécsnek, bár szép, semmi mellbevágó természeti értéke nincs, sosem lesz olyan vonzereje mint Velencének például.

ha már csak az M6-ot nézzük, az már egy jelzés, az M6-ra ne kanyarodjon rá az, aki fél a magánytól. A szocializmusban meg a hatoson gyakorlatilag Pécsig nem lehetett előzni, annyi teherautó ment.

Én mondjuk nagyon sajnálom, mert befolyásolható koromat Pécsett éltem.

Ezeket csak azért írtam, hogy írhassam, egy reménytelen kutyatejváladék volt, aki lepontozott tömör véleményem miatt.

2018. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ott tanultam, szerencsére bejárosként. Szépnek szép a belváros viszont szerintem nagy putri az egész, mindenhol hajléktalanok, az árkádnál rendszeresen a buszmegállóban csöveznek verekednek, nem lehet elmenni melletük a járdán mert félő hogy leköpnek, lehánynak. A tudományegyetemnél fényes nappal futottam el erőszakoskodó fiatalemberek elől, követtek már, sokan jöttek kéregetni.. én nem laknék ott (eddig is városban laktam van viszonyitási alapom) de ez csak a személyes véleményem, tapasztalatom.
2019. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!