Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ilyenkor (ünnep) illik telefon...

Ilyenkor (ünnep) illik telefonálni?

Figyelt kérdés

Ingatlanról érdeklődni illik ma? (még mondjuk 16h-ig) vagy holnap nap közepén?

Vagy kedden legközelebb?

Ti melyiknek örülnétek jobban?



#magánszemély #ingatlan-keresés
2018. márc. 30. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarom adni akkor töke mindegy mikor hív, csak vigye.

Ha meg csak azért hirdetem, hogy megtudjam mennyit ér akkor meg be se kapcsolom a telefont, ha nem alkalmas.

2018. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiszámítani, hogy ki melyiknek örül jobban. Mindenki másképp ünnepel, van, aki családi körben, éés zavarod, van, akinek fontos, hogy eladja azt az ingatlant és akár ünnep alatt is kész megmutatni. Próbáld ki, kérdezd meg rögtön az elején, hogy alkalmas időben hívod-e vagy mikor jó neki.
2018. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Hát, én most hallom először, hogy ünnep van ma, lehet, hogy ők se tudják.
2018. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Eladóként még szenteste is érdeklődhetnek,csak vigyék már végre...

Ha épp rosszkor telefonálsz majd nem veszik fel vagy mondják,hogy inkább mikor érdeklődj

2018. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor autót árultam nem érdekelt mikor hívnak, csak keljen már el, jó az este 8-as hívót nem komáltam (kisgyerekeink vannak), meg ha olyan volt, úgyis lehalkítottan a telefont. Én szombat délelőtt próbálkoznék.
2018. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van nálunk a közelben egy eladó ház. Jöttem a vásárlásból, látom, ott az ingatlanos kocsija, jött egy másikkal egy család, megnézték. Mi öt éve éppen szombaton vettük, ingatlanossal.
2018. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi ingatlanvásárlás közepén vagyunk, alkuban, megbeszélésben egy lakásra vonatkozóan.Kölcsönösen kerestük egymást a napokban, természetesen megkérdezve,hogy alkalmas-e az időpont. Ha nem akar az eladó tárgyalni az ünnepek miatt (amin csodálkoznék), akkor egyszerűen nem veszi fel a telefont és nem hív vissza.


Előnye is van ezeknek a napoknak, akik dolgoznak hét közben ilyenkor otthon vannak, több idejük van,és ami előfordulhat...a rendrakásra is.

2018. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok cinikus lenni, de a telefonhivasban van egy olyan varazslatos dolog, hogyha alkalmatlan, akkor nem veszem fel. :)
2018. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha magánszemély olyan területen, ahol gyors az ingatlanpiac, akkor illik.

Ha közvetítő, úgyis kikapcsolja, ha nem alkalmas.

2019. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!