Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyenkor mit illik vinni?

Ilyenkor mit illik vinni?

Figyelt kérdés
A párom elhívott maguknál húsvétra! A párom cukrász tehát süti lesz. Ott lesz az egész családja ( tesói és annak gyerekei.) Én őket nem ismerem, tehát első találkozás. (Az anyukáját igen mert már voltam ott többszor is). Szóval ilyenkor mit illik vinni? Nem akarok üres kézzel menni.

2018. márc. 25. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg párodat, hogy ő mit javasol.
2018. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Túl bonyolítani nem kell.

Szerintem ha a gyerekeknek viszel egy egy táblacsokit, meg egy üveg pálinkát/bort az már elég.

2018. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nekik konkrétan nem kell, nem szülő látogatásba mész. Én sem várnám el (vártam el) hogy tesóm csaja ajándékot hozzon nekem. Húsvét alkalmából vihetsz egy édes Törley pezsgőt, ha esetleg isznak alkoholt, de nem hinném hogy konkrétan a párod testvéreinek a gyerekeinek kéne vinned valamit. Ez már leírva is kacifántos. :D

Vagy vihetsz esetleg otthon festett tojást, ha tudsz valami mintásat csinálni, esetleg egy csokor virágot az asztalra, de nem rózsát vagy ilyesmit, hanem tavaszi virágokat, valami zöldet.

De ha kertes övezetben, falun laksz biztos nevel valaki otthon aranyágat, vagy barkát, azt is vihetsz húsvét alkalmából dekorációnak.

2018. márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

A rokonoknak, akikkel eloszor talalkozol, semmit nem kell vinni.


Anyukanak vihetsz italt, bonbont, es ha van nalad par tabla csoki, csokifigura a gyerekeknek, az nem art.

2018. márc. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell vinni a gyerekeknek semmit. Nem tudom miért erőltetitek ezt a hülyeséget, hogy ha ott egy gyerek akárhol akkor el kell halmozni ajándékkal.

Vigyél valami jóféle italt, esetleg mellé egy pogácsát. A családnak nem kell ajándék. Meg úgy egyáltalán..

2018. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha a gyerekek locsolni fognak, vigyél csokitojást, esetleg kindert. Kérdezd meg párod, mi a szokás.
2018. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

A pároddal együtt mentek. Szóval szerintem közösen kell vinni. Mivel írtad, hogy cukrász ezért gondolom a sütit ő készíti.

Legyen nálad csokinyuszi vagy tojás a fiúknak.

2018. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Én általában nem vittem semmit. A párom sem hozott semmit. Csak ha alkalom volt, születésnap, névnap. Nem is volt hiányérzet senkinek sem.


Amikor viszont csak úgy vittem nekik általam sütött pogácsát, még csak nem is ettek belőle. Látványosan kerülték. Később a főztömből sem. Szerintem ez nagyfokú sértés, nekem az volt. Meg is jegyeztem. Kedves akartam lenni, erre annyira nem nézték semmibe... Úgy néztek a dolgaimra, hogy mivel ÉN csináltam, biztos sz@r. Nem csak a süteménynél... Hanem ha volt egy ötletem nekik valami dologban amin èppen tanakodtak. S amíg én mondtam, addig nem is reagáltak rá. Amikor kimondta a párom 5 perccel később, azzal jöttek hogy milyen ügyes hogy kitalálta! -.- Na tudod mit viszek nekik!


Èn a helyedben nem vinnék semmit pedig.


Én nyilván a rossz tapasztalatomból beszélek, de tudod nem attól leszel jobb ha viszel ezt azt.

Ha tényleg úgy látod kedvelnek, akkor azt mondom oké, ha úgy érzed vigyél valamit.


Engem elkönyveltek az elején és mindegy volt mit vittem, mit csináltam. Amikor főztem is direkt mondtam nekik, egyenek belőle, nem csak magunknak főztem! De nem.

2018. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Amit akarsz. Ha kedveknek, ajándék nélkül is fognak, ha nem, skkir töknindengy, ugyis utálnak.


Én exem szüleinek vittem csokit meg bort, mégis rühelltek mint a szart, mert "elveszem" a kisfiukat. Szét is mentünk, neki senkije nincs azota sem.


Párom családjával teljesen véletlenül futottunk össze, a kedvesemmel két éve együtt vagyunk és tök jo a kapcsolatunk.

2018. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Lehet bunkónak nevezni,de én senkinek sem vittem semmit mikor a párom hazavitt bemutatni vagyha valami miatt elhívtak,úgy színt a párom sem hozott semmit.

Persze ez alol kivételt képet a karácsony, mert oda vittem a szüleinek, ill a párom a szüleimnek,tesomnak,keresztszüleimnek!

2018. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!