Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek salgótarján jó rèszei?

Melyek salgótarján jó rèszei?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve melyik rèsze kerülendő?
2018. ápr. 10. 14:38
 2/8 anonim válasza:
34%
Abszurd a kérdésed :D
2018. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nincs ilyen sajnos :(
2018. ápr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Kun utca nagyon csendes, jó ott sétálni. Meredek utca sem egy belváros (csak reggel 7-8 óra között)

Kerülendő:

"Parasztelosztó" (buszmegálló, McDonald's, vasúti pályaudvar és az annak közelében lévő aluljáró, mozi) de ez a hely inkább este veszélyes. Nem ajánlom még az acélgyári utat és annak környékét, de ha azt nézzük a helyek többsége veszélyes.

2018. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
Az az &qu ot felirat nem tudom hogy került oda :D
2018. ápr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Èrtem, nagyonszèpen köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 11. 09:42
 7/8 anonim válasza:
52%
Én ott születtem, oda jártam suliba, úgyhogy sajnos nem sok ilyen van. A nővérem mondjuk egy jó helyen lakik, de nem mondanám meg, nem adok ötleteket a rossz embereknek... :)
2018. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Acélgyári út és attól kifelé, Idegér, Pálfalva Zöldfa út és környéke a leginkább kerülendő, továbbá a városközpont sem a legjobb. Nem tudom milyen típusú lakást keresel vagy esetleg kertes házat. Pécskő út a sorházak után, Az uszoda mögötti utca, Frigyes körút, Medves körút, Béke körút viszonylag jó helyek tarjáni színvonalhoz képest. A sportcsarnok fölötti út sem lehet rossz. Ha lakást keresel emeletes házban akkor még az Arany János utat mondanám ami központi helyen van és nem rossz. Ez mind személyes tapasztalat persze vannak olyan részek amik létezéséről sem tudom hiába laktam itt évekig meg jártam ide suliba. Ha bármi kérdésed van írj.
2018. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!