Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zugló minek köszönheti, hogy...

Zugló minek köszönheti, hogy az egyik legnépszerűbb pesti kerület? Számomra nem tűnik kiemelkedően jónak.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi most költöztünk oda. :)


Ami miatt erre esett a választásunk:

- nem rossz a környék, viszonylag rendben van, a környékünkön nincsenek lepukkant putrik

- jó a közlekedés, közel a M2 metró, nem kell órákat utazni reggel a munkahelyre

- árban még itt voltak a legmegfelelőbbek az ingatlanok

- sok a zöld terület, ahhoz képest, hogy 10 perc alatt bent vagyunk az Örsön, olyan, mintha kertvárosban laknánk, gyér forgalommal, csend van (persze nem út szélén lakunk, hanem kicsit beljebb).

2018. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos zugló is már csak a régi jó híréből él.

Mára már messze nem olyan igazi, jó levegőjű kertváros mint volt néhány évtizede.

Sajnos.

2018. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem Zuglót sem, ahogy egyébként Újbudát sem.


Zugló nekem valahogy túl egyhangú, valahogy sok tér, csomópont gondozatlan, a Nagy Lajos király útján ès a Thököly úton helyenként vannak "alakok", 2-es metró a szélén, tehát a belváros felé érdemben a 7-es buszcsalád van.

2018. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Spenc2014 ***** válasza:
87%
Az igazság az hogy a hogy itt fentebb valaki írja Zugló már tényleg csak a jó hírnevéből él erre mondok egy jó példát: mi például zuglóból a havannára költözünk és hihetetlen hogy havannán újépítésű játszóterek,minden sarkon térfigyelő rosszarcú egyént szinte nem is látni ehhez képes Zugló a lepukkant játszótereivel egyre több kétes figurával rengeteg poraz nelküli kutyasétáltatóval szerintem nem nevezhető családbarátnak. Például a napokban a folyosón az ajtó elől lopták el két pár cipőnket. Most erre mit mondjak az árak viszont az egekben vannak,egy 46 négyzetméteres lakás árán megyünk át a 18 ba egy 72 négyzetméteres frissen felújított lakásba. én egyébként laktam a 18 kerületben több mint 10 évig és a feleségemhez költöztem Zuglóba de egyáltalán nem olyan jó Zugló jelenleg mint amilyennek sokan hiszik és egyáltalán nem olyan rossz például a Havanna mint ami sokak tudatában él
2018. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Egy csöves szar környék. Buda nem hiába Buda
2018. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Zugló - ahogy 2-es és 5-ös válasz an is írták, csak a nevében hangzatos. Vannak sokkal jobb kertvárosi kerületek. Például Soroksár kifejezetten hangulatos, falusi környezet, ahol nagyrészt a szomszédok még ismerik egymást és jó közösségek vannak - talán még a sváb hagyományok utolsó maradékai.


Soroksár (a XXIII. kerület) minden statisztika szerint a legbiztonságosabb kerület a Fővárosban.


Soroksár adottságai egyedülállóak: természetközeli és karnyújtásnyira a város, ahová még mindig ebből az irányból a legjobb bejutni autóval és a tömegközlekedés is elfogadható (vonattal 22 perc a Keleti, HÉV-vel 17 perc a Közvágóhíd). Az M0 közelsége miatt pedig az országos utazások is könnyen indulnak. A rómaiak is átvették az eredeti mondást: "Minden út Soroksárra vezet!" A legnagyobb zöldterülettel rendelkező kerület. Jó iskolákkal, sok óvodával, modern játszóterekkel és számtalan bevásárlási lehetőséggel - ebből a szempontból még Budaörsöt is előzi. (Van itt Auchan, Decathlon, IKEA, KIKA, Obi, MediaMarkt, Office Depot, Brandon bababolt, Walter horgászbolt, 2 Aldi és 2 Lidl, Tesco extra meg számtalan kisebb üzlet - és az INTERSPAR és a Praktiker is 10 p autóval). Kisgyermekeseknek ideális. Nem véletlen, hogy 2018-2020 közt itt épült a fővárosban a legtöbb CSOK-os ház. A Duna- és a patakpart, a táling és a Molnár-sziget mind megannyi kis túra-variációra ad kimeríthetetlen lehetőséget. Ehhez képest az ingatlanárak kifejezetten barátságosak.

2021. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!