Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Otthon centrumnál mennyi a...

Otthon centrumnál mennyi a szerződés felmondási díj?

Figyelt kérdés
0.5% vagy 100 000 Ft, vagy másik verzió az eredeti jutalék fele? Vagy esetleg az egész jutalék megilleti őket?

2018. ápr. 23. 06:50
1 2
 11/12 xswerdy ***** válasza:
100%
hát én vettem olyan lakást, hogy hallottam, hogy eladó, megkerestem, hogy érdekelne. Kiderült, hogy 3 hónapig nem hozott az ingatlanos érdeklődőt, de kizárólagos a szerződés. Sürgős nem volt, úgyhogy abban maradtunk, hogy nézzük meg, kit hoz az ingatlanos a hátralévő 3 hónapban. Akkor már akadt érdeklődő, de nem lett belőle üzlet. Ahogy lejárt a szerződés az ingatlanossal, hívtak, és meg is egyeztünk. 1 héten belül szerződtünk. Nem láttam persze az ő szerződésüket, de nem hallottam róla, hogy igénnyel lépett volna fel az ingtalan iroda.
2018. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia, kizárólagos szerzödésnél a felmondáskor költégterítési díjat kell fizetni, ez nem tudom pontosan mennyi most, ha lejár a kizárólagos szerződés időtartama, akkor automatikusan átalakul általános megbízássa, amit már bármikor mindenféle fizetési kötelezettség nélkül felmondhatsz
2019. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!