Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikorra várható egy országos...

Mikorra várható egy országos válság, és hol érdemes kamatoztatni a pénzem?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre elkezdeni házra gyűjteni, ám nem tudom hol kamatoztassam a pénzem, vagy egyáltalán kell nekem kamatoztatni?


Hol vegyek házat?

Kertes házat szeretnék venni, legalább 70nm-eset...


Köszönöm a válaszokat



2018. máj. 2. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előttem sokan adtak már hasznosítható tanácsot, én egy kicsit más helyzetből nézem...


Hány éves vagy?Van komoly kapcsolatod, tervezel esetleg a jövőre nézve?

amennyiben van ilyen én a helyedben ezt alapul véve tervezném a jövőt, akár lakásvásárlás vonatkozásában is.Ha pl. van komoly barátnőd akár együtt is tervezhettek.


Mindenkinek legfontosabb - szerintem- a saját otthon. Ha közelében állsz annak,hogy közös jövőt tervezel valakivel, viszonylag nulláról indulsz,valóban érdemes lakástakarékot (pl. FUNDAMENTA) nyitnod.


Amit havi keresetként írtál nemigazán sok, viszont ha a szüleiddel élsz még akkor tudsz félretenni.


Nagy tervekben ne gondolkozz, de az nagyon jó ha tudsz és akarsz félretenni!

2018. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lófsztt nem érsz az évi 72 ezreddel... azt össze is spórolod egy év alatt ha nagyon akarod.
2018. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!