Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Quechua forclaz 100 matracot...

Quechua forclaz 100 matracot érdemes vennem, ha kéktúrázni megyek? Megéri a fáradságot, hogy cipelnem kell?

Figyelt kérdés
(ez még elég kicsi és könnyű, és még ki tudom fizetni)

2014. aug. 14. 22:36
 1/1 anonim válasza:
Bár nem mai a kérdés, talán másoknak segíthet. A polifóm matrac kb semmit nem ér, vadkempingnél elég ha egy pár centis kő/toboz/faág van alattad, szét fog nyomni reggelre, ellenben sok helyet foglal. Én személy szerint 4000 ft-os felfújható matraccal mentem mindig. Jól összehajtva a 70x200cm-es alig foglal több helyet egy 1.5 literes flakonnál, és majdnem olyan kényelmes, mint az ágyam. A felfújásnál arra érdemes figyelni, hogy ne legyen túl kemény, mert akkor a derekad fájni fog. Akkor jó, ha egy tenyérrel rátámaszkodva leér a földre a kezed, vagy ha ráülsz a szélére, a feneked. És igen, mindenképp megéri.
2021. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!