Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 30 millió Ft-ért kertes házat...

30 millió Ft-ért kertes házat hol lehet vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés

Újpalota, Rákospalota?

Ti merre vennétek?

Legalább 2 szoba kellene és egy kis kert.



2018. jún. 3. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Valamelyik nem felkapott övezetben.

Ahol írtad. Újpest, Rákospalota, Lőrinc, Erzsébet, Csepel.

Ennyiből már egy kisebb felújításra szoruló mérsékelten lelakott ház kijön.

2018. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tessék!

Csak 617 db, "ár szerint növekvőre" beállítva

[link]

2018. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Be$z@rás hogy az emberek azt sem tudják hol akarnak lakni...
2018. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 Köszönöm, Kalap úr, én nem mertem kiírni :) de már régen gondolkodom rajta!
2018. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 #4


Azért én nem tartom feltétlen tutyimutyiságnak, ha valaki nem ismer egy nagyvárost és érdeklődik mielőtt letesz 30 milliót, hogy mások szerint melyek az élhető, nyugodt környékek, azaz mások hol vennének.


Azt a részét furcsállom, hogy valaki egy 30 milliós ingatlan vásárlása előtt nem használja az ingatlanos portálokat.

2018. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Megjegyezném, az előre borítékolható 0%-mal, mivel meg mertem szólalni, hogy rendszeresen válaszolok itt az Ingatlan kategóriában és Ezer ilyen kérdés van, ilyen random településnevekkel, meg kb. úgy, hogy Mo. határain belül Hol? Ezt úgy egy idő után eléggé meg tudja unni az ember.


Elképzelni nem tudom, hogy ez hogy megy: némelyek egyszer jártak valahol és arra a falura kérdeznek rá, vagy csak leszúrnak egy gombostűt a térképen, vagy nyelvészetileg kielemzik a település nevét, hogy de jól hangzik pl. Tiszapüspöki, sok benne a magas magánhangzó, és dallamos a neve, költözzünk már oda Drágám, vegyünk ott egy házat, vagy hoooogy???

2018. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!