Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi lehet az oka ennek az...

Mi lehet az oka ennek az ázásnyomnak? Tető felőli beázás aligha. Talajszigetelési problémához viszont túl magasan van.

Figyelt kérdés

kívülről:

[link]


belülről ugyanez:

[link]

[link]

[link]


2018. jún. 7. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem a hőzöngőket. Más fa...... könnyű verni a csalánt. Nem mindenki tud újat építeni venni de lakni szeretne valahol. Nincs az az épület amit ujjá ne lehetne varázsolni kellő mennyiségű pénzel. Csak az az eldöntendő megéri e mert nem olcsó semmi. Az alsó szigetelés legmegbízhatóbb módja szerimtem ha szakaszosan kibontják a falat kátránxpapírt terítenek és visszafalaznak. Vagy a lemezbeütés ha azt normálisan megcsinálják mondjuk 15 ezerért méterét. Válaszfalakkal mindennel együtt 100 méter is lehet az másfél milla. A többi módszerben én nem igen bízok. Injektálás pl. Múltkor olvastam 10 év garanciát adnak. Az nagyjából nulla.
2018. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az injektálás más néven befúrásos szigetelés? mert ezen a néven azt hallottam, hogy 90%-os. De mennyi az ára? Mert ha másfél milla helyett 150 000 Ft akkor megérhet egy próbát kicsit drága sorsjegy de a 90%-osesély is elég magas.


A másik pedig, ha másfél milla akkor adja magát hogy közlöm: a szokásos 10% alkuhoz ezt is hozzátesszük igy nem 2 milliót hanem 3.5 milliót alkuszunk (természetesen nem a sorsjegyet alkusszuk hanem a teljes megoldást az hogy utána én kockáztatok egy 150 ezret s ha bejön enyém az 1.35 millió már az én dolgom).

Szóval ebben az esetben az a kérdés, hogy 16.5 milliót megér e ez a ház, vagy még ez is túl sok? Mert nem szívesen mondanék nemet egy elfogadott ajánlatra alá ígérni pedig már megintcsak fura.


Természetesen ha odáig jutok kihívok szakembert, statikus mellett szigetelőket is árajánlatra, mielőtt valaki azt hinné, hogy egy gyakorin feltett kérdés alapján fogok dönteni. Ez ami itt zajlik csak egy elméleti vita valamint nekem a tanulás kezdete.

2018. jún. 8. 08:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen az injektálás a befúrásos szigetelés. Az árát nézd meg te. Nem tudom mennyi. Mint ahogy azt sem hogy ott ez a ház ár jó e vahy sem.
2018. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!