Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes olcsón nyaralót...

Hol érdemes olcsón nyaralót vagy vízparti házat venni lakhatásra? Akár kisebb fürdőző helyek közelében is.

Figyelt kérdés
Pest megye és vonzáskörzete előnyben,de az ország többi része is megfontolandó. Remélem jár erre egy-két tájékozott országjáró, vagy épp olyan aki az ingatlanpiacot ismeri. De azok válaszát is várom akik éppen ilyen helyen élnek. Köszönöm!😊

2018. júl. 5. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, neked mi az olcsó.

Mennyire gondoltál?

2018. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár felénk is. Olcsón kapsz jót. Csak nem tudni mennyire fontos neked a melóhely elérése. Tömegközlekedés ritkán van ott a nyaralók fele. Vannak itt bérlemények meg olyanok amik saját tulajdonú telkek. Nyilván saját tulajdonút kell venni. Miliom egy van eladó mert hal már nem igen van a vizekbe ezért eladják a nyaralót. Ha alkudsz szerintem olcsón kaphatsz. Le se járnak már sokan. Szalkszentmérton melletti üdülők.
2018. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Példának egy a sokból. [link]
2018. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3 körülire, tehát szó szerint és magyarországi viszonylatban értem az olcsót - ami Mindenkinek az!😊


Köszi szépen! Én is találtam hasonlót,csak nagyobb a ház a telek és a fűtésről is szó van:

[link]

Ezek szerint ez egy ajánlható település? Szoktak fürdeni is a vízben? Mesélj még róla!😊


Illetve további ötleteket is várok!😊

2018. júl. 5. 16:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Találomra egyet belinkektem nem keresgéltem. Ha akarsz fürdesz rajtad áll. Sok medélni való nincs. A falutól 4-5 kilóméterre kezdődik az üdülőövezet. Öntözőcsatorna kanyarog kettő is erre. Régen halbőség volt nagy élet zajlott. Mára már hal kevés van. Ezért olcsóbbak az ingatlanok. Aszfalt út vezet oda. A faluban minden van amire szükség lehet.
2018. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy sokan szabadulnának a nyaralóktól. Biztos lehet emiatt alkudozni.
2018. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden infót!
2018. júl. 5. 18:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Gombokért kapsz a meseszép Tisza-tónál nyaralót, lakóházat.

Vannak strandok, jachtkikötők, kempingek, éttermek, csak ... khm, khm, ... néhol a lakosság összetételével vannak gondok.

De ügyesen ki lehet fogni. Nagyon ügyesen!

Alkudj!


Ezek téliesítettek, ezek közül vegyél:

[link]

[link]

[link]


[link]


Ez kicsi, de gyönyörű és főleg nagyon olcső!

[link]

2018. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as (és gondolom 1-es) Válaszolóm, köszönöm szépen ezt a szép összeállítást! Én is találok relatív sok alkalmast,de a kérdés pont azért született,mert nem tudom hol érdemes!? Hogy éppen ahol ilyen olcsók az ingatlanok ott ennek különösebb oka is lehet pl.amire Te is utaltál. Valahogy próbálom szűkíteni a látottak körét. Ezért továbbra is várom azon települések nevét,ahol valóban érdemes körülnéznem az ingatlan piacon.
2018. júl. 6. 08:25
 10/15 A kérdező kommentje:

Közben folyamatosan keresgélek,s ami tetszik elmentem. Majd mostmár szelektálnom kell.

Még annyit hozzátennék,hogy érdemes alatt nem kizárólag az ember összetételre és közbiztonságra gondolok, hanem pl.arra is,hogy ha netán mégsem jönne be a tervezett remete lét,akkor az ingatlan olyan helyen legyen ami befektetésül, kiadásra is jó szolgálatot tenne.

Köszönöm szépen az eddigi ötleteket is!

2018. júl. 6. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!