Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik most albérletben laknak...

Akik most albérletben laknak a fővárosban, azok közül hányan fognak vásárolni az új építésű budapesti lakásokból?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ha most albérlő vagy, látsz-e rá edélyt, hogy a közel jövőben tömegével elkészülő új lalásokra eséllyel pályázz.
2018. júl. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted lehet majd pályázni lakásokra?

Szerintem csak megvenni lehet.

2018. júl. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
PÁLYÁZAT ALATT AZT ÉRTEM, HOGY A MAGA EREJÉBŐL MEGVESZI - HITELLEL IS - NEM PEDIG ALBÉRLETDT FIZET. Pályázat itt egy szinoníma akart lenni.
2018. júl. 10. 05:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az esélye nulla. De nem is gondolom, hogy ezek a lakások átlagpénztárcásoknak épülnek.
2018. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Írj magyarul, érthetően, ne szinonimákban!


Én albiban lakom, és most veszek lakást 10 éves banki hitelre, de nem új építésűt veszek, hanem használtat.

Minimum 20% önerő kell, és a fizetésed max. 30%-a lehet a havi törlesztőrészlet. Érted?!

2018. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló. Nem tudom te melyik banktól veszel fel hitelt, de nem pontos amit írtál. Az önerő az 20 % az jó, de nekem 50% ot mondtak amit lehet terhelni. Az is az átlag fizetés 50%. Ez az otp-nél van..
2018. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg még én is 50%-ot tudok. Októbertől akarják ezt szigorítani bérsávok és felvenni kívánt hitelkonstrukció alapján. Lehet valamelyik bank már előre szigorított. :)
2018. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 30% ot tudok. Kérdező, semmi esély rá, hogy új építésű lakást vegyünk. Hitelre tudunk venni használt panellakást (ha szerencsénk van nem a leglepukkantabbat).
2018. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!