Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanost érdemes megkeresni...

Ingatlanost érdemes megkeresni különleges kérésekkel?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy több hektáros területet vásárolni, amire egy házikót építenék. (max 100nm)

Körülbelül mint egy lovastanya, erdővel, stb...


Érdemes ezzel egy ingatlanost megkeresni, hogy keressen nekem ilyen telket? Vagy inkább jobb ha én kutakodom?



Válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A neten minden fenn van, rengeteg ingatlanos oldal van. Én a helyedben inkább szétnéznék ott.

Az építés részét úgyis az építéshatósággal beszéled meg.

Esetleg ha konkrét területet találsz ami megfelel, ingatlanos árulja, akkor úgyis fel kell Vele venned a kapcsolatot, de úgy,hogy ingatlanos keressen Neked, én biztos nem tenném.


Mi lakást keresünk. Számtalan ingatlanos megkeresett már,rábólintottam. Kb. 2-3 napra küldik azt az ingatlant amit én már felfedeztem.

2018. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobb, ha te keresel: ugyanis ha ő keres neked, számodra csak névleg van ingyen, mert te fizeted ki azt a jutalékot, amit odaad neki az eladó.


jofogas.hu

ingatlan.com


És mielőtt jön az ingatlanirodát reklámozó ingatlanos gédéennes ide is: kamuznak.


Amit ügynök hoz, az csak ügynöknek éri meg.

2018. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van valahol egy jó kis ingatlan olcsón, azt az ingatlanosok gyorsan megveszik, és majdnem dupla áron adják tovább.

A nagyobb ingatlanirodák tőkeerős cégek, nagy pénzeket forgatnak.

2018. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!