Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire biztonságos Angyalföld?

Mennyire biztonságos Angyalföld?

Figyelt kérdés
Most fogok Pestre felkoltozni, egyetemista leszek es nézem a kolikat, az egyik szimpatikus Angyalföldön van, a déli részén erdekelne mennyire biztonsagos környék mennyire veszelyes ejszaka

2018. júl. 26. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon. Nagyon biztonságos, viszont éjszaka meg nagyon veszélyes is tud lenni
2018. júl. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A Duna Aréna és a Marina-part környéke tele van hajléktalannal a parton. Még mindig sok az elhagyott, romos gyártelep, ahol drogosok bújkálnak, az Árpád-hídnál az aluljáróban sok a nem napon barnult, bár a legtöbb átköltözött a metrófelújítás miatt a Lehel térre és a csarnok köré.
2018. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kolim a Károly Róbert körutbol nyilo egyik utcaban van
2018. júl. 27. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
A sok új ház ellenére egy tetű proli környék mindig is az volt.
2018. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem hagynám kinnt éjszakára a kocsit, ottan, nappal meg eleve nem, mert minden parkoló fizetős az egész kerületben...
2018. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy melyik része. Én Lőportárdűlőn lakom, az autóm több évig volt az utcán, sosem esett semmi baja. Sőt ilyenről az utcában sem hallottam, láttam. Ez irodaházas környék, Botond utca. Egyéb inzultus sem ért sosem, nő vagyok és este is szoktam kint közlekedni. Ha van lakcímed itt, ingyen parkolsz.
2018. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ melyik utca. A Váci úttal párhuzamos utcák főleg a Dunával ellentétes oldalon elég szarok, főleg a Dózsa György úttól kifelé. Szabolcs utca kerülendő, nagyon rossz környék.
2018. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
7-es a Kassák, Tüzér és Lehel utcára gondolsz? Utána már Szabolcs és Állatkerti út, Hősök tere.
2018. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!