Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Élhető város, ahol 5-6 millió...

Élhető város, ahol 5-6 millió körül lehet lakást venni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Esélytelen. Ennyiért max zsákfaluban kapsz vagy olyan helyen ahol a munkalehetőségek aránya a nulla felé tendál.

Élhető városban ennyiért maximum olyan felújítandó kis lukat találsz amire legalább ennyit rá kell költened hogy lakható is legyen.

2018. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem házra gondoltam, hanem panelre
2018. aug. 5. 14:53
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi a fenéért nem használod az ingatlankeresőt???

Ezt már a budapesti kérdésednél is eljátszottuk.

Tessék itt van MOST 29 panel, az ország különböző tájáról.

Ezek után te döntsd már el, hogy neked mi az élhető.

[link]

2018. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert én nem tudom,hogy mondjuk Békésen milyen az élet. Nyilván.
2018. aug. 5. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben élnek egy városban, akkor az élhető (evidens).

Hogy ez neked azután mennyire felel meg, azt ezernyi dolog befolyásolhatja.

Van, aki el van a lószarban is, másnak a cukormázas szivárvány sem elegendő.

2018. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyéni, hogy kinek mi az élhető. Ha ebbe neked a sok munkalehetőség is beletartozik, akkor azért az jelentősen leszűkíti a kört. Olyan gyakorlatilag nincs is ennyiért, hogy munka is legyen, meg jó közösség, biztonság és még a város is szép legyen. Valamiről le kell mondani, ha pl a munkahely az elsődleges, akkor Miskolcon, Nagykanizsán vagy Dunaújvárosban, Szolnokon lehet találni ennyiért lakást, viszont egyik sem szép, és most enyhén fogalmaztam, valamint a lakosság összetétele is vegyesebb az átlagnál.

Ha bevállalod az ingázást, és inkább a többi dolog a fontos, akkor meg lehet nézni Tapolcát, Siklóst, Marcalit. Első kettő legalább szép, van turizmus, látnivaló, igaz munkát messzebb kell keresned, viszont Marcaliban meg lehet találni mindent ha nagyon akarja az ember. Így leginkább azt javasolnám.

2018. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jászberény.

Ott minden van (munka is) és még szép is.

A feltett linken is van egy 5 millió alatt.

2018. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hajmáskér közel van Veszprémhez és Székesfehérvárhoz, ott egész olcsók a panelek. 5-6 milka között van kétszobás jó állapotú lakás.
2018. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tessék!

[link]

2018. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#4

Teljesen irreális az elvárásod, mivel mindenkinek más az élhető. Én olyan helyen élek 20 éve a legnagyobb harmóniában, békességben, ahonnan az előttem levő fejvesztve menekült, de ott vele volt a baj, mint az azóta kiderült.

Hogy élhető e neked a hely függ a szakképzettségedtől, az emberekhez való hozzáállásodtól, az igényeidtől.

Ha árufeltöltésre, szalagmunkára, takarításra, bolti eladónak vagy csak alkalmas, azt bárhol megtalálod az országban. Ha valami speciális diplomád, szakképesítésed van, akkor célirányosan érdemes keresgélned, de ezt mi nem tudhatjuk.

Szabolcsban és Békésben is vannak emberek, akik jól élnek és Budapesten is vannak putrisok.

Mivel semmit nem tudunk rólad, világosan leírtuk, hogy az "élhetőség" csak a te személyes megítélésedtől függ, a képességeid és a lehetőségeid tükrében.

2018. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!