Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet 10 millió forintért...

Hol lehet 10 millió forintért 3 szobás családi házat kapni aránylag nagy kerttel? Olyan helyen keresünk, ahonnan 10-15 percre elérhető valami nagyobb város és nem "elszigetelten" élnénk a gyerekekkel. Merre keresgéljünk?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
10 milkáért azok a paraméterek amiket felsorolsz. lehetetlenek.
2008. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Bács megyében lakom, egy kisvárosban, itt vannak ennyiért házak, a legközelebbi nagyváros kocsival kb 35 perc.
2008. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyíregyházáról írok, és a környéken (5-20Km-es körzetben) is lehet venni ennyiért. Helyes kis tanyát is, ami nincs messze a várostól és nem kietlen.
2008. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
egyik rokonom pont ilyet szeretne eladni, mondjuk o nagyvarosban (debrecen), nagyon jó központi helyen, csak kicsit felujitasra szorul a haz, o 16 millioert hirdeti, 15 millioert eladna, szoval szerintem nem lehetetlen a dolog, de azert nagyon nehez.. ha van rá sok idotok (evek), akkor némi szerencsével fogtok találni, nezegesd az ingatlanosok weboldalait, csak hogy képben legyél!
2008. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15+ még 5 a felújítás, ez kétszer annyi mint amennyiért szeretne a Kérdező. Miért kell ilyen baromságokat írnod Válaszoló?
2008. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

annyit irtam, hogy nagyvarosban, kozponti 15 millió. gondolom a kornyeken, varoson kivul 5 millioval is olcsóbb akár, de leht, hogy tobbel.


konkretan mi is lakast keresunk, szamomra termeszetes (es itt lehet igazad van), hogy felujitandót keresunk, mert ugyis atalakitjuk olyanra, ami nekunk kell.


de nemhiszem, hogy olyan nagy baromsagot irtam volna O_o

2008. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dunaszentgyörgyön Paks mellett !!Mi is ilyet vettünk 8 millióért kb 2 milliót költünk rá a saját igényünk kialakításáraPL. laminált ,fürdő,konyha,festések fűtés korszerűsítés.A ház lakótere 125 nm és 1253nm a telek.Mondhatni hatalmas kerttel.Mi paksra járunk dolgozni (kb.10perc autóval) és 2 gyermeket nevelünk.Csendes nyugodt helyen,forgalomtól elzárva egy park mellett.
2008. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Esetleg Győr-moson sopron megyében?
2008. nov. 15. 12:20
 9/13 anonim válasza:
100%
Békés megyében már 3 millióért is találtok olyat, ami megfelel minden elvárásotoknak, az én rokonaim is arra a vidékre költöztek (Orosháza) ami már önmagában nagyobb városnak minősül. Viszont minél olcsóbbak az ingatlanok, annál kevesebb a munkalehetőség. Nem akarok okoskodni, csak ezt jó szem előtt tartani.
2008. nov. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Fektesd be azt a pénzt és akkor kicsit több kereted lesz.


Kicsit nagyon. ;)

2008. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!