Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lakáshitelt ajánlanátok?

Milyen lakáshitelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

7-8 millió forintra lenne szükségünk, amit maximum havi 50.000ft-tal tudnánk törleszteni. Nem igazán vagyok/vagyunk otthon a lakáshitelekben, hogy mit lenne a legérdemesebb felvenni. Mindkettőnknek van munkája (havonta kb 260-at tudunk összerakni ketten).

Gondoltunk az egyikre, amit nem szeretnék most leírni, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre! Ne tartsátok magatokban! :-) Véleményeteket/tapasztalataitokat osszátok meg velem!

Előnyök és hátrányok egyaránt érdekelnének.

Előre is köszönöm.



#bank #lakáshitel #hitel #bank ajánlat #legjobb hitel
2018. aug. 11. 01:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mire szedik össze az embereket?

Mi történt a 2006-os hitelfelvevő emberekkel?

2018. aug. 12. 16:41
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
www.kalkulator.kiszamolo.hu
2018. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

#11

A devizahitelesekről beszél.

Csakhogy annak köze nincs a fixkamatozású forinthitelekhez, amikről a mostani kedvezményes lakásvásárlási kölcsönök szólnak.

Megszokott dolog a hivatásos, idősebb, falusi rettegő ebben a témában.

2018. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

7-es 9-es vagyok. 4-es is írta,de azért azt megerősíteném, bemásolom egy másik kérdéshez írt válaszom:

"Azt javaslom,hogy keress fel az ügyben egy jó és független hiteltanácsadót. Nekik ez a szakmájuk,a jobbak/tapasztaltabbak minden bank belső szabályzataival is tisztában vannak,ismerik a buktatókat,ami esetleg más esetben csak egy kérelmezési folyamat közepette derül ki,mikor már esetleg értékbecslői díjat is fizettetek az adott esélytelen banknak stb..."


Nektek szerintem sikerülni fog,mert ketten vagytok.

2018. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van egy olyan szabály, hogy egy ingatlanra maximum az értéke 80%-a terhelhető rá hitelként, de a bankok lehetnek ennél is szigorúbbak. Ebből adódik, hogy legalább 20-30% önerő szükséges, vagy plusz ingatlan fedezet, akkor mehet a hitel önerő nélkül is. A jövedelmetek épphogy fedezi a megélhetéseteket, ez bár elég egy 8M Ft-os hitelre banki szempontból, de nagyon megterhelő lesz havi 50E Ft-ot ebből kigazdálkodni. Ezek miatt első körben inkább azt javaslom, hogy önerőt rakjatok össze és kevesebb hitelben gondolkozzatok.
2018. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!