Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A saroktelkek tényleg drágábba...

A saroktelkek tényleg drágábbak rendszerint?

Figyelt kérdés
Ugyanakkora méretűekre értem. Ugyanolyan közművekkel , ugyanazon a településen.

2018. szept. 12. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mert sokkal kevésbé intimek, két oldalról közterület, nehezebben alakítható ki rajtuk privát kert.

Viszont többnyire +10%-ot jelent a saroktelek a beépíthetőségben, így lehet nagyobb az értéke.

2018. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ember függő szerintem. Egy darabig én is pont úgy voltam mint az előttem szóló.


De igazából jobb a sarokkert, mert kevesebb a szombszédod (sarok is számít) ha van sövényed vagy tömör kerítés akkor lényegében mind1, mindkettő egyformán intim. Nem látnak át


Ugyanakkor jobb lehet a sarok mert közel hozzád csak 2 szombszéd van, nem 3, és inkább az utca hangját hallod (alacosny forgalom esetén) mint a szombszéd beszédét.



Szerintem értékesebb, racionális indokot nem tudok rá mondani, mert ugyanannyi szól mellette mint ellene, ezt a személy dönti el, de drábább az biztos. Én pont most vásárolram egy ilyet (több azonos ház, az enyém sarok) és drágabban vettem, mert sarok. És igazából örülök neki, pedig eddig sose laktam saroktelken.


DE MINDEN ANNYIBA kerül amennyiért elmegy

2018. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!