Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy gáz átfolyós vízmelegí...

Van egy gáz átfolyós vízmelegítőnk (FÉG MV-21) Minden évben menet rendszerint elkoszolódik benne valami ezért nem gyullad be az őrláng. A szerelő 5 perc munkáért elkér 8 ezer forintot. Már marhára elegem van, hogy tudnám én kitisztítani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 08:10
 1/6 Bence_ ***** válasza:

Őrlánghoz menő kis csövet kell kifújni.

Bal oldali tekerőnél lévő cső.

[link]

2013. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a lángterelő lemezkéjét is megszoktam hajlítani(merőlegesre), hogy pont az égésbiztosítóra menjen a láng, és jól gyulladjon be.
2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor most jön a nagy kérdés:D

Maga a külső burkot hogyan tudom levenni? Mert nem találok semmilyen rögzítést rajta,vagy csak egyszerűen le kell "pattintani"?

Ha ez meg van akkor a gázcsapot elzárom majd kiveszem a csövet kifújkálgatom esetleg kimosom?

2013. okt. 31. 01:45
 4/6 szokratesz ***** válasza:
Látod ezért kell 8 ezret kifizetned, mert vannak emberek akik ezt tanulják meg. Amikor igénybe veszed az idejét, szaktudását, autóját.... akkor ezért fizetsz. Ha ennyire laikus vagy, hogy egy burkolat eltávolítása gondot okoz akkor a gázkészülékkel ne is kísérletezz tovább. Csak veszélyezteted magad és másokat.
2013. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem idén is fizess neki, de figyeld meg alaposan, hogy csinálja.

(bár a rutinos szerelők takarni szokták a lényeget)

2013. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1. válaszoló: ugyan ezzel a problémával harcolunk és sikerült megoldani. Köszi a segítséget. Annyi még, hogy nem kell leszedni a csövet ha van otthon sűrített levegő amihez tartozik kis "szívószál" is.
2015. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!