Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt rendszerint rosszindu...

Akik itt rendszerint rosszindulatúan válaszolnak a kérdésekre vajon a való életben is ilyenek?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy hely, ahol kiélik magukat ilyen téren, mert anoním oldal, kb nulla felelőség?
2018. jún. 29. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
én troll vagyok és életbe nem ilyen vagyok ,tök kedves vok.
2018. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
Itt jobban kimondom amit akarok és gondolok mint a való életben. 😜
2018. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Aki rendben van magával, akiben megvan a belső lelki béke és harmónia, az nem megy neki a másik emberbek.

Még akkor sem, ha ezt következmények nélkül is megtehetné, hiszen abszolút nincs rá igénye, fel sem merül benne az ártás iránti késztetés.

Mindenki, aki bántalmazást követ el (egy névtelen fórumon való sértő, bántó oltogatás és beszólogatás is az) annak a lelke valamilyen szinten kisiklott, kimozdult a nyugalomból, és/vagy krónikus energia- illetve szeretethiányban szenved, így egyszerűen kiprojektálja a saját kis nyomorultságát a másik emberekre.

Hiszen egy kétségbeesett, elkeseredett ember lelkileg sebezhető, és így kiváló energiaforrásul szolgálhat az efféle ún "energiavámpírok" számára.

Ha nem vagyok éhes, nem lopok a másik tányérjáról, ha nem vagyok szomjas, nem iszom bele a másik poharába. Így van ez a szeretettel és az energiával is. Megjegyzem, hogy a figyelem is energia.


Tehát amikor nekem ír így valaki, vagy látok egy egy ilyen bejegyzést, azonnal egyfajta szánakozó sajnálat lesz rajtam úrrá és beugrik, hogy lehet, hogy ő jobban segítségre szorulna, mint a segítséget nyíltan kérő.

Ugyanígy problémásak azok is, akik kifelé folyton azt mutatják, hogy milyen erősek, vidámak, pozitívok, nekik aztán meg sem kottyan semmi. Na az ilyen ember baromi veszélyes. Itt már bejátszhat a nárcizmustól a borderlineon át a szociopátáig sok minden.

2018. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én igyekszem nem bunkó lenni, de tény, hogy én is őszintébben leírom ezen az oldalon a véleményem, mint a való életben :/
2018. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
3as vagyok, én is nagyon őszinte és szókimondó típus vagyok, itt is de a való életben pontosan ugyanannyira. Arra azonban vigyázok, hogy lehetőség szerint ne gázoljak a másik e,ber lelkébe, illetve ahogy írtam is, bennem pl soha semennyire nincs olyan szándék, hogy más emberekben rossz érzést, frusztrációt, dühöt, szomosúságot, egyéb negatív érzést keltsek.
2018. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
A való életben ritkén kérdeznek olyan abszurd ostobaságokat, mint itt.
2018. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én max csak fájó igazságokat szoktam írni, amit rendszerint rosszindulatnak értelmeznek a kérdezők.

Itt rengeteg kérdést alapvető ismerethiányra alapoznak, az ezzel szembesített kérdezők pedig ezt nehezen (-vagy nem) fogadják el.

Bevallom őszintén, kifejezetten jólesik megalapozott érvekkel vitatkozni, mégha az általam megadott tiszteletet nem is kapom minden esetben vissza.

A való életben kevésbé vagyok akadékoskodó :)

2018. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Normális vagyok, de a való életben negyedennyi ostobaságot nem kérdeznek, mint itt szoktak.


Van az a pont, ahol már nincs türelmem kedvesen válaszolni, vagy a kérdező felbx a válaszokra érkezett hülye reakcióival :D Pech...

2018. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A 3as és 5ös válaszom nullázása bizonyítja a lehető legjobban, hogy igazam van.
2018. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Időközben változott, de először olyan csodás nulla volt mindegyik, hogy csak kamilláztam.
2018. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!