Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanvásárláshoz ugye nem...

Ragtapasz1 kérdése:

Ingatlanvásárláshoz ugye nem kell hitelt felvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy amennyiben lakást szeretnék vásárolni, úgy a banknál a hiteligénylés opcionális, ugye? Tehát, ha nem akarom, akkor nem veszem fel, egyben is kifizethetem a lakás árát, ha nem akarom éveken át havonta törleszteni?

Köszönöm szépen a segítséget :)



2018. szept. 22. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van annyi hogy kifizesd, akkor ez miért kérdés? Pont olyan mintha 10 dkg párizsit vennél. Csak van illeték, meg ügyvédi mu kadíj.
2018. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
magánszemély kimondottan örül a kp vásárlóknak de az ingatlanparaziták már nem annyira mivel ő kap pár dl apatejet a banktól így lehet hogy rábeszél a hitelre
2018. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, csak nem közvetítővel vásárolj, mert ki fog túrni az ajánlattevők közül. Ugyanis hiteles vevőre gyúrnak, mert a banktól is kapnak jutalékot.
2018. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért kene hitelt felvenni? Ha van annyi penzed, akkor megveszed, s ennyi!
2018. szept. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha megvan kp-ben a vételár, akkor miért kellene?

Én is vettem már ingatlant készpénzért.

2018. szept. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akit nem hiszek el. De ugye okostelefont gond nélkül tudsz választani, és te is kiröhögnél engem, amiért mmst írok, és csodálkozok, hogy nem tudok hozzá képet csatolni, és nem messengeren meg viberen beszélek, és nem a facén élem a mindennapjaimat? És még sorolhatnám.

Apám, ezért tart itt ez az ország, ahol.

2018. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kell de erősen ajánlott. Legalábbis ha tudsz lakástakarékot nyitni mellette akkor abba told a pénzt inkább. Aztán a hitellel együtt is jobban járhatsz.


De persze lehet hitel nélkül is csak nem érdemes.

2018. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7: Na mért nem?
2018. szept. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6osnak mi baja?
2018. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írtam, a lakástakarék miatt akkor is megéri hitelből ha amúgy lenne rá. Persze ha tudod más, fontosabbra költeni a lakástakarékot akkor az más.
2018. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!