Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Alábbi feltételeknek megfelelő...

Alábbi feltételeknek megfelelő helyek Magyarországon?

Figyelt kérdés

- csendes, de közelben város (ami nem Budapest és környéke)

- biztonságos, 60-100km-es körben is! (ha van ott cigány is mindegy, csak csendben éljen magának hagyjon az embernek békét)

- dimbes-dombos, hegyes-völgyes vidék, tehát természeti környezet


2018. okt. 9. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Komárom-Esztergom megyében élek, van ilyen több is. Csákvár, Várgesztes, Baj, Szomód,
2018. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bicske. Én imádom. Gyönyörű kisváros, nagyon jól ellátott (gimi,ovi, bölcsi, tesco, lidl, pepco, bankok, ettermek, ipari park, piac.. minden)

Kb 13 000 fős város. Járásszékhely tehát minden hivatal helyben van(okmányiroda, munkaugyi hivatal, gyamhivatal, rendorseg, egeszsegkozpont, tuzoltosag, mentoallomas, kutyafule..)

Van 3 utca (Bihari, Törökverő, Dankó úgy hívják hogy Péró ott ne vegyetek házat, de a város többi része nagyon jó.) Most épül több újépítésű lakóparki lakás a központban. Menj fel ingatlan.com-ra nézd meg, érdemes. Gyönyörű a város fekvése is.


A Zsámbéki-medencében fekszik, dimbes dombos erdős mezős. Szép bicikliutak, halastavak a város körül. Budaörs, Biatorbágy, Pàty, Etyek, Felcsút a környező települések. Budapest Kelenföldről Bicske 23 perc vonattal (fél óránként jár modern légkondis szupervonat) autóval is fél óra budapest (30 km) tatabánya, budaörs 20 perc, biatorbágy, páty 10 perc.


Szerintem ti is szeretnètek itt lakni. Jo a lakóközösség is. Én a Tóváros lakóparkban lakom, több Bp-ről kiköltözött család él itt

2018. okt. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!