Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Kassai tér környéke megfelelő egyetemistáknak?

A park mellett néztem magamnak egy lakást. Összeszedtem magamnak néhány pozitív és negatív érvet, ha valaki ismerős a környéken megcáfolhatja, vagy adhat hozzá másikat.

Pozitív:

1. "Olcsó", szeretnék 25 millió alatt maradni, és ennek a kinézett lakás megfelel.

2. Jó a tömegközlekedése, 1-es villamos és M1 metró is 5-10 perc sétára van.

3. Ingyenes a parkolás a ház előtt (Talán előbb utóbb fizetős lesz?)

4. M1 metrót tervezik felújítani és elvinni a Kassai térig, ez értéknövekedéssel járhat.

5. A lakás egyik oldalán a park van, ami nagyon kellemes rengeteg fával és gyönyörű templommal.

Negatívumok:

1. A lakás másik oldalán az M3 van, hangos, büdös.

2. Hallottam pletkákat arról, hogy hajléktalanok, sőt drogosok is vannak néha a parkban. (Igaz amikor ott jártam még sose láttam ilyet)

3. 1-es metró felújítása alatt nehezebben lesz megközelíthető a városközpont.

4. Repülőfolyosó pont felette van.

5. A lakástól elsétálni a Kassai térig nem biztonságos, rengeteg út keresztezi.

okt. 11. 13:51  Privát üzenet  

A válaszok
Én a környéken lakom családi házban. Drogosok nincsenek, a repülőket meg lehet szokni, bár most nemrég variáltak a leszállási útvonalon, és alacsonyabban jönnek. A közlekedés szuper. Ha veszed a lakást, akkor kifejezetten jó hogy kihozzák a metrót, fel fog menni a lakás értéke. Parkolni fogsz tudni, mert van hely (még). Ez fontos szempont mégha most nincs is autód. Az M3 tényleg hangos és büdös. De hamar kiérsz az agglomerációban levő bevásárló központokban.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 15. 07:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Megvettük végül a kinézett lakást, szóval fél éven belül kitapasztalhatom a környéket! :)

# 2/3Időpont okt. 24. 23:42 Privát üzenet
Szia! Hogy látod, milyen ott lakni?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 8. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alábbi feltételeknek megfelelő helyek Magyarországon?
Szeretnénk a párommal és az 1 éves kisfiunkkal tanyát vásárolni Debrecen környékén! Melyik rész lehetne megfelelő? Dombostanya, Haláp, Nagycsere érdekelne például.
Ha az ingatlanos nem megfelelő tájékoztatást szolgáltat az érdeklődőnek, de azt aláíratta, bemutatás előtt, van-e kötelezettsége az érdeklődőnek, ha megszeretné venni? /Nem megfelelő rajz és leirás/
Tudtok ajánlani egyetemistáknak megfelelő laptopot?
Tetőt hogyan ellenőrizzek hogy megfelelő vastagok-e a szarufák?
Hol a lehető legolcsóbb most tengerparti házat vásárolni? Kréta, Ciprus, vagy Spanyolország (Andalúzia)? Esetleg máshol tudtok a lentieknek megfelelő olcsó ingatlant?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!