Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kassai tér környéke megfelelő...

Kassai tér környéke megfelelő egyetemistáknak?

Figyelt kérdés

A park mellett néztem magamnak egy lakást. Összeszedtem magamnak néhány pozitív és negatív érvet, ha valaki ismerős a környéken megcáfolhatja, vagy adhat hozzá másikat.


Pozitív:

1. "Olcsó", szeretnék 25 millió alatt maradni, és ennek a kinézett lakás megfelel.

2. Jó a tömegközlekedése, 1-es villamos és M1 metró is 5-10 perc sétára van.

3. Ingyenes a parkolás a ház előtt (Talán előbb utóbb fizetős lesz?)

4. M1 metrót tervezik felújítani és elvinni a Kassai térig, ez értéknövekedéssel járhat.

5. A lakás egyik oldalán a park van, ami nagyon kellemes rengeteg fával és gyönyörű templommal.


Negatívumok:

1. A lakás másik oldalán az M3 van, hangos, büdös.

2. Hallottam pletkákat arról, hogy hajléktalanok, sőt drogosok is vannak néha a parkban. (Igaz amikor ott jártam még sose láttam ilyet)

3. 1-es metró felújítása alatt nehezebben lesz megközelíthető a városközpont.

4. Repülőfolyosó pont felette van.

5. A lakástól elsétálni a Kassai térig nem biztonságos, rengeteg út keresztezi.


2018. okt. 11. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a környéken lakom családi házban. Drogosok nincsenek, a repülőket meg lehet szokni, bár most nemrég variáltak a leszállási útvonalon, és alacsonyabban jönnek. A közlekedés szuper. Ha veszed a lakást, akkor kifejezetten jó hogy kihozzák a metrót, fel fog menni a lakás értéke. Parkolni fogsz tudni, mert van hely (még). Ez fontos szempont mégha most nincs is autód. Az M3 tényleg hangos és büdös. De hamar kiérsz az agglomerációban levő bevásárló központokban.
2018. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megvettük végül a kinézett lakást, szóval fél éven belül kitapasztalhatom a környéket! :)
2018. okt. 24. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy látod, milyen ott lakni?
2018. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!