Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a gond Csepellel? Belső,...

Mi a gond Csepellel? Belső, HÉV környéki részével?

Figyelt kérdés

Ahol most lakok, ott nagyon félek nőként, egyedül. Egyedül lakom, tehát ha hazaérek, nincs kit lehívnom.



Ha az említett helyen van is szmog (szerintem nincs), nem érdekel, nem élek annyira egészségesen, hogy pont az a pci rizikófaktorka zavarjon, amit más okoz.


Csak mert eddig konkrétan csak a szmogot hallottam ellenérvként Csepel belső részére.


2018. nov. 3. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

és most hol laksz?

mert így nehéz belőni


csepel nyilván nem egy budai nagypolgári környék, sok c-típusú állampolgárral és rengeteg hónapról hónapra élő emberrel

de nem mondanám, hogy veszélyes, inkább csak lepukkant

2018. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy aránylag rossz környéken lakom, és egyre több a C, a lepukkant ember. Tudom, ez egész Budapestre jellemző, de nálunk látványosabb a romlás. A bűnügyi térkép se rózsás az utcánkban, pedig van rablás, amit nem is jelöl (pedig az illető tett feljelentést, órákig ült a rendőrségen, a kamera természetesen pont nem rögzítette a bűncselekményt).


Én is hónapról hónapra élek voltaképpen, sima adatrögzítő vagyok.

2018. nov. 3. 12:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarnak az egyszerű, hétköznapi dolgos, sajnos lepukkant emberek, alkoholisták, c-k, akkor nincs gond Csepellel.

Én Budaörsön laktam albétletben és utána Csepelre költöztem. Hatalmas volt a kontraszt. Budaörsön csórónak, Csepelen gazdagnak éreztem magam. Nagyjából ennyi. Sosem ért semmilyen atrocitás, nem féltem éjszaka hazamenni.

2018. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Alkoholista és lepukkant ember bőven van Újbudán is például, ha C és drogos valóban kevés is.


Amúgy lehet gonosz vagyok, de zavarnak. Ugyanakkor ez van.

Az alkoholista nem bánt alapjáraton, az utcán, szerintem.

2018. nov. 3. 13:11
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

újbuda csepelhez képest elit környék


szinte nyugat-európai átlagos városi szint, csepel meg ex-keleti blokkos munkásnegyed

2018. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"újbuda csepelhez képest elit környék"


Ezt tudom, látszik, kedvenc kerületem, mert nem túlságosan "sterilen" elit, minden van és sok a zöld. A konkrét alkoholistás felvetésre reagáltam, mert munka után a villamoshoz menet úgy kerülgetem őket.

Ettől még tudom, hogy jó környék.


Egy "pöppet" drága.

2018. nov. 3. 13:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem olyan rossz ötlet akár oda költözni?
2018. nov. 3. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fél órája még Nyíregyházára akartál költözni :)
2018. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én maximum Nyugat-Magyarországra, de nem a jelenlegi élethelyzetemben.

Most még csak a nyóckerből el.



Látom sokakat annyira zavar, hogy egy kérdezésre való olfalon kérdések vannak, hogy össze is mossák a kérdezőket.

2018. nov. 5. 05:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!