Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakáshitelt intézünk de...

Lakáshitelt intézünk de közben megszünik a cég ahol melózok! Ill átveszi egy másik cég ami az elözőnek teljes jogutodja! Ugyan az a tulajdonos ugyan az a munkavégzés helye stb csak lessz új szerzödés! Gond lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
utcára kerülés más gond nem lesz. HÁNYSZOR MONDJAM EL NEM VESZÜNK FEL SOHA HITELT?
2017. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Első te miről beszélsz??????!!!!

Elvileg nem lesz gond,gyakorlatilag meg a bankba tudják megmondani.

2017. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

1-es!

Ha nem lesz jövedelme, azaz a hitelt nem tudja fizetni, akkor az albérletet sem és onnan azonnal kivágják!

Eleve fixkamatozású hitelt kell felvenni, amire lehet biztosítást kötni, vagy átütemeztetni a tartozást.

Próbáld ezeket a házinénivel megcsinálni!

Kedves Kérdező!

A munkahely igazolásodban benne legyen, hogy jogutóddal szűnik meg a cég, tehát a munkaviszonyod folyamatos lesz, ne izgulj! Sok szerencsét!:)

2017. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

3-as vagyok

Hozzátenném, hogy 32 évig voltam banknál hitelfedezeti elbíráló, tehát nem a levegőbe beszélek.

Folyamatos munkaviszonynak számít az is, ha te egyik cégtől kilépsz, másnap egy másikba, akár egy teljesen vadidegen céghez belépsz. Esetedben ráadásul csak a cég neve változik jogutódlás címén.

2017. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Téged is átvesz az új cég?

Van már erről papír, vagy csak beszélik?


Ha téged is átvesz az új cég, tehát megmarad a munkahelyed, jogfolytonosságnak kell lennie a te munkaviszonyodban is. Nekem volt ilyen munkahelyem.

2017. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Mivel az új helyed a réginek jogutódja, nem lesz probléma, de erről vigyél a bankba igazolást.


3-as, az addig OK, hogy "Folyamatos munkaviszonynak számít az is, ha te egyik cégtől kilépsz, másnap egy másikba, akár egy teljesen vadidegen céghez belépsz", de egy hitelnél az új, idegen munkahelyen kell legalább 3 hónap (ha 3 havi folyószámla kivonatot kérnek, akkor 4 hónap munkaviszony szükséges), hogy a bérét figyelembe lehessen venni, de ha bíráló voltál, akkor nyilván ezt Te is tudod.

2017. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Mindeki megkapta a disliket! bankrabszolgák
2017. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

#4

Természetesen tudom, hogy vannak bankok, akik a próbaidőn túli időt veszik figyelembe, de vannak intézmények, akik a folyamatos munkaviszonyt elfogadják.

A mai világban nem egységesek a szabályok, ezért az adott banknál kell érdeklődni.

Egyébként a diskurzusunk csupán elméleti, mivel a kérdező munkahelye jogfolytonos.

2017. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
8-as, nagyon kemény szigorítás volt már mindenhol, alapelvárás a 3h munkaviszony ugyanazon a munkahelyen és a próbaidő is kizáró.
2017. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!1 ha volna annyi pénzem akkor nem vennék fel hitelt ez logis de NINCS!amugy kicsit megnyigodtam a többi kommenttől!köszönöm!
2017. okt. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!