Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanosoknál ez mennyire...

Ingatlanosoknál ez mennyire bevett trükk?

Figyelt kérdés
Ma idáig 4 hívott fel azzal, hogy azonnal tudnának vevőt hozni a lakásra. Gondolom ezek a szokásos csali trükkök?

2018. nov. 27. 16:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

18# Tudom, de ilyen esetben ez engem a legkevésbé sem érdekelne. :)

Szerintem egyetlen telefonhívás alapján sok is az a 200 ezres jutalék, szóval vagy kezet fogunk rá, vagy viszlát. :)

2018. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Sok esetben még a tulajdonos se tud minden (fontos) információt az ingatlanról, akkor képzeljük el az ingatlanost.Bár Neki talán "könnyebb", lefordítja a hirdetést kapósra :)

Tisztelet a kevés kivételnek, mert azért tegyük hozzá, ilyen is van.

2018. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
22: Mi is találtunk egyetlen jót. Az meg kitúrt minket az ajánlattevők közül: értsd nem továbbította a magasabb árajánlatunkat az eladónak, mert mi készpénzesek voltunk, és ő hitellel akarta eladni, mert kapnak a banktól jutalékot az ingatlanosok.
2018. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem lehet beadni azt a mesét az ingatlanosnak, utolsó, hogy hitelt akartok felvenni?HA meg már a tulajjal felvettétek a kapcsolatot, akkor neki szólni hogy készpénzes vevők vagytok? Én is vevőjelölt vagyok, érdekel mi hogy megy...
2018. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk ilyen helyzetben. Az ingatlanos nem ad lehetőséget,h beszélj a tulajdonossal. Csak rajta keresztül,ami nem megy. Nem veszi fel a telefont,nem hív vissza,sőt, meg se tudod nézni a lakást. Kp-s vevőklettünk volna,hiteles vitte el. Még ajánlatot sem tudtunk tenni. Gondoltam,h továbbviszem és szólok az irodavezetőnek,de nem tettem. A lakás elúszott,és egyébként is mit bizonygattam volna,h ki lrttünk rekesztve?
2018. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Lári fári..


Megmutatom 6 után ha hazaértem vagy hétvégén. Ahogy a vevők nagy része is dolgozik nap közben, nem kóricál a világban lakásokat nézegetni.


Egy vevőn meg mégis mi a lótúrót kéne lecsekkolni? Felőlem maga Don Corleone is lehet ha kifizeti a lakást.


Az ügyvédek meg simán fogadnak 6 után is, 10 perc alatt lehet neki minden szükséges információt megadni, onnantól kezdve beszélünk telefonon és intéz mindent.

2019. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A legalkalmatlanabb érdeklődők ingatlanoson keresztül érkeznek. Hazudnak össze vissza a hirdetésben, megígérnek fűt fát, aztán meg próbálják beadni az eladónak / bérbeadónak.

Vacak lakáshoz kellhet ingatlanos, hátha talál valami palimadarat, jóhoz a mai világban nem.

2019. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

24: Biztos be lehetne adni ideig-óráig, de eszünkbe nem jutott, hogy éppen egy hatalmas hátrány az előny!...

Különben több a hiteles vevő, szóval amikor kiderül, még mindig van alkalma kifúrni minket.

2019. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!