Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyházán lakást venni,...

Nyíregyházán lakást venni, bérbe adni, megéri-e?

Figyelt kérdés

Lényegesen olcsobbak, mint most Debrecenben, és arra gondoltam, hogy kb. 50-55nm-es felújított, liftes, erkélyes, központi részen lévő lakásba befektetnék, és kiadnám legalább 2 évre albérletbe. Nem tudom, hogy vajon egyáltlán ki tudom hamar adni, és ha igen, akkor később mennyire lehet eladni? Vagy inkább teljesen el kell kerülni ezt a várost ingatlan céljából?

Én külföldön dolgozom, hazaköltöznék már végre, sajnos Debrecenbe, mint szülővárosba nem tudok, így erre gondoltam közelség, mint megyeszékhely, népességszám miatt.


2018. dec. 2. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Én debreceni vagyok és Nyiregyen dolgozok, mindkét várost jól ismerem. Hagyd Nyíregyházát, inkább vegyél egy kisebbet Debrecenben, vagy spórolj még két évet. Én semmi pénzért nem költöznék át Nyíregyre, inkább ingázók naponta. Ha megszoktad Debrecent, vagy pláne ha valami nyugati nagyvárost, azután Nyiregy nagyon nem fog tetszeni. Ráadásul gondolom a családod és barátaid is Debrecenben vannak, Nyíregyre nem tudom mi értelme hazaköltözni, ha nincs ott senkid.
2018. dec. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, én csak befektetés céljából kérdeztem, - ha esetleg valaki járatos/érdekelt a témában - hogy ki lehet-e adni albérletbe, valamint eladásnál nem lesznek-e a problmáim. Ugyanis fogalmam sincs, mennyire pörög ott a lakáspiac.
2018. dec. 2. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz itt választ (tőlem nem fogsz sajna), akkor érdemes pár hónapig nézegetni az eladó ingatlanokat. Milyen gyorsan cserélődnek, tűnnek el hirdetések, jönnek újak. Ebből egy kicsit lehet következtetni dolgokra. Ugyanezt meg lehet csinálni albérlet hirdetésekkel is.
2018. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!