Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok jó gyrosos helyett...

Tudnátok jó gyrosos helyett mondani Nyíregyházán, ahol tényleg megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy az állomásnál , de ott már nem olyan , amilyen régen volt. Olyan helyett szeretnék , ahol nem sajnálják a húst stb.
2018. szept. 29. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Total Gyros az Univerzum alatt szerintem jó.
2018. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az óriás hambis a kossuth utcán. Igaz már vagy 2 hónapja nem voltam ott, de 1000ft körül kapsz nagy kiflibe gyrost jol telerakják mindennel. Sosem birtam egyben megenni mert annyira jól laktat és finom is.


Évekig ilyen volt jó volt a színvonal, nem tudom az elmult 2 hónapban romlott-e, de nem hiszem.

2018. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Total gyros Örökösföldön. Régi kedvenc. De az Univerzumnál is jó, és az óriás hambis is finom, kiadós, nem is drága.
2018. szept. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Giri Gyros visz mindent. A debreceni kollégák/barátok napi szinten könyörögnek hogy ha megyek át Debrecenbe feltétlenül vigyek. Olyan is van köztük aki egyébként Debrecenben gyros bárban dolgozik. Nem akarom túlfényezni, de tényleg feltétlenül próbáld ki, nem fogod megbánni. Sólyom u. 22.
2018. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 1. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Twin Peaks
2018. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a Kemencés Pizzéria Gyros tálja nagyon tetszik és megéri szerintem mert nagyon sokat adnak.
2019. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!