Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova érdemes költözni Békés...

Hova érdemes költözni Békés megyében?

Figyelt kérdés

Békés megyei Vagyok, pontosabban Dévaványai.

Szeretnék 6 év anglia után hazaköltözni, de nem Dévaványára csak a közelébe a család miatt.

Olyan helyre akarok költözni ami nyugis, de van munka is.

Plusz a lakásárak nincsenek az egekben. Pl családi ház 10m alatt jó állapotban.



2018. dec. 23. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahol családi házat kapsz 10misi alatt, ott munka nincs. Bár sztem munka szempontjából egész Békés megye szar.Alacsony fizu, kevés kínálat munkából. Az ár miatt Békéscsaba, Gyula kizárva. Nézz szét a környező falvakban. Kérdés, hogy vállalod-e a bejárást. Én is kíváncsi vagyok, más békés megyei hogy látja ezt.
2018. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Gyulán még szerintem lehet házat venni 10 milka alatt vagy épp annyiért.

Kérdés hogy lesz-e munka.

Már nagyon haza szeretnénk menni, Anglia egyre rosszabb.

2018. dec. 23. 14:13
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak Békésben nincs ház 10 millió alatt, ahol munka van. Sehol sincs az országban. Se értelmes ház 10 millió alatt, se munka. Kész slussz, tönkre van téve az ország.
2018. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk, 2 éve békéscsabai ismerősöm adott el csaladi házat 6 misiért. Többért nem ment el. De ennek az volt az oka, hogy a házat fehér ember meg sem nézte, mert olyan környéken volt. A vevője sem fehér ember volt. Ha 10 misi alatt látnál házat Gyulán, Békéscsabán, az azzal jár, hogy ott már gyakorlatilag csak cigányok laknak. De ha ez téged nem zavar, akkor ilyen környéken vegetsz házat 10 misi alatt.
2018. dec. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb gyújtom fel mint veszem meg az olyat...
2018. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gyulán mely környékeket érdemes kerülni ha ingatlant akarsz vásárolni?
2018. dec. 25. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyomaendrod, Szarvaa, Oroshaza
2018. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
77%
Ebbe a megyébe NEM érdemes költözni! Semmi sincsen! Kaphatsz 5 millióért is házat, de az szó szerint romos. Munkalehetőség nulla, kikapcsolódási lehetőség szintúgy. Ne ide gyere.
2020. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hova költöztél végül?

Ha esetleg valaki megtalálja később a kérdést: az én szívemhez Gyula áll közelebb, bár elfogult vagyok, mert ide szültettem, de ingatlan szempontjából az egyik legdrágább, ha nem a legdrágább a megyében. Sajnos nekünk sem volt nagyon pénzünk saját ingatlanra. Nekünk az lett a megoldás, hogy Szanazugban vettünk zártkerti ingatlant 5 millióért. Eredetileg nyaraló szerepet töltött be a ház, de téliesítés után állandó lakhatásra alkalmasra tettük. Imádjuk Szanazugot, 10 perc kocsival a város, 30 perc biciklivel.

2020. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia. Egyelőre még kint vagyunk. De már egyre rosszabbul bírjuk. Ha lehetne idén hazamennénk.

Munka ugyan van de a legtöbb hitvány, mindenféle jöttmenttel(ugyanolyan mint mi)

Egyszerűen nem lehet jobb munkákhoz hozzájutni. Halászni kell a zavarosban és nem hemzseg az ember (az emberi) munkától itt sem.


Szanazug jól hangzik, bár nem tudom munka terén milyen lehetőségek adottak.

2020. jún. 25. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!