Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Békéscsabán, Szegeden vagy...

Békéscsabán, Szegeden vagy Debrecenben éri meg jobban családi házat vásárolni?

Figyelt kérdés

Feleségemmel haza akarunk költözni Angliából, mert már nagyon vágyunk haza és elegünk van a Brexit által szétzilált országból.

De otthon olyan drágák az ingatlanok hogy csak vidéki nagyvárosokban tudnánk házat venni.

Mivel Békés megyeiek vagyunk ezért gondolkodtunk Békéscsabán. Tudom hogy nem éppen a jó lehetőségektől hemzseg, de talán ha kiépül az M44-es az sokat segíthet.


Debrecenben már éltem 3 évet, nem volt könnyű, de a várost imádtuk.


Szegedről semmit nem tudok, de sokan ajánlották.


Ti mit javasolnátok? Kb 15m-ból gazdálkodhatunk.



2019. jan. 8. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint 3 éve költöztünk - Dél-Dunántúlról - Debrecenbe, és életünk legjobb döntésének bizonyult.

Nem tudhatom, hogy milyen vonalon dolgoztok, de Debrecenben pillanatnyilag csak a hajóskapitányok, a hegyi vezetők és a síoktatók találnak nehezen munkát.

Más szinte azonnal!

Pillanatnyilag ez a jövő városa!

3 évvel ezelőtt a 15 millióval lehetett nagyon jó házat is venni, jelenleg egy panelnek is magasabb az ára - a városban.

Viszont még az agglomerációban hozzá lehet jutni igen jó áron jó házakhoz, de ha Debrecen mellett döntötök, akkor nem érdemes sokáig gondolkodni.

Ja: és Debrecenből minden nap van legalább 1 repülőjárat Angliába...

2019. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a helyetekben az M44-re nem várnék egy percet sem...

Sajnos annak van még híja rendesen - de ne nekem legyen igazam!


Szeged nagyon városias, rendezett, tiszta - kifejezetten szép és kellően nagy is. Annyi a szépséghiba, hogy kevés a munkahely, kevés a lehetőség.


Debrecen meg drága - viszont van minden: meló, iskola, egyetem, és Nemzetközi Repülőtér, ami egyre jobban pörög.


Miskolcban nem gondolkodtatok? Olcsó, jó a közlekedés, a környék gyönyörű, és a Bosh most bővíti a gyárát. (hátrány, hogy sok a kisebbségi polgár)

2019. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A BMW gyár érkezése fokozza Debrecen drágaságát. Debreceni vagyok és látom, hogy ezerrel tolják a beruházásokat. Az égig fogják verni az árakat, ha tudják - a hajdúk értenek az ilyesmihez.
2019. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Iskola, egészségügy, infrastruktúra: nagyon jó Szegeden.

Iskola, egészségügy, infrastruktúra, repülőtér + munkalehetőség - nagyon jó Debrecenben.

2019. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!