Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol csináltassam meg a korzett...

Hol csináltassam meg a korzettemet? Debrecenben vagy Békéscsabán.

Figyelt kérdés
Békés megyében lakok.

#Debrecen #korzett #Csináltatás Békéscsaba
2013. aug. 7. 16:08
 1/10 anonim válasza:

Csinaltasd budapesten a salus kft ben ott a legjobb magyarorszagon nekem is ott csinaltak!:) pontos cim


Budapest 11.kerulet dombovari ut 1 :)

2013. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De Füzesgyarmaton lakok és kb. 3 óra hosssza az út mire felérünk Budapestre.
2013. aug. 12. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Csináltasd Debrecenben - ugyanolyan, csak sokkal olcsóbb...
2013. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 15. 01:21
 5/10 anonim válasza:
Nekem hat ora mire felerek megis onnan van! De ha azt akarod h rosszat kapj akkor hajra nyugodtan.mi a fontos? Az h dragabb vagy az h megjavulj!! ? Nem ertelek !!.... Ha romlassz ugyis oda fogsz kerulni a korzettesek tobb mint felenel ugyanez volt
2013. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én Békéscsabára járok és a aug. 28-án visszamegyünk korzettet fog felírni, és szerintem az akarja hogy ott csinálják meg, de a gyógytornászom pedig azt mondta hogy Debrecenben. De kapok közgyógyot ha lesz korzettem de nem tudom hogy a két város közül csinálnak jobbat. :/
2013. aug. 19. 18:00
 7/10 anonim válasza:
Budapest! Ez egyertelmu es ha kozgyogyos vagy akk ott ingyen lesz mindig a facebookon van egy csoport: kortettesek es mutottek ha gondolod lepj be szivesen fogadunk es ott minden kerdesedre valaszt kapsz:)
2013. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk és Békéscsabáról lesz megnéztem ésnagyon jókat gyártanak meg a főorvos mindig arra törekszik hogy tökéletes legyen minden korzett.
2013. aug. 29. 11:25
 9/10 anonim válasza:
Nem szeretnel belepni a csoportba? Akarhonnan van a fuzodezivesen fogadunk:) na akkkot jo remelem jo lesz rs tudod majd hordani:)
2013. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már a Facebookos oldalt követem és köszi mindenkinek a válaszát.
2013. szept. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!