Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bérházi lakás vásárlás Budapes...

Bérházi lakás vásárlás Budapesten?

Figyelt kérdés
Tetszenek ezek a régi polgári jellegű bérlakások. Melyik kerületben érdemes szétnézni, ami biztonságos környék, s nagyon az árak sincsenek elszállva? Garzont nézek.
2019. jan. 14. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Garzon és polgári lakás üti egymást. A polgári lakás 100nm-nél kezdődik, a garzon 30 nm-nél végződik.

Ha valami "jellegű"-t akarsz vásárolni, nézz körbe "ingatlanos szótár" témakörben a Gugliban!

2019. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom elso, en az oktogontol 5 percre, egy 120 eves hazban nottem fel, 55 m2en. A belmagassaga 3 m 95 cm. Tipikus polgari es ugyan nem garzon, de nem is 100 m2. Ezek tobbseget mar reg levalasztottak es mar a cseledszobat is kulon aruljak. Kerdezo, en csak a 6. Keruletet ismerem, nagyon szerettem, de az arak elszalltak. 30 M alatt nem nagyon talalni ilyet, meg ha lepukkant se.
2019. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Elvétve nagyon sok helyen találni ilyen lakásokat, például nálunk a 20. kerületben is a minap láttam, de most csak így fejből láttam már a 18, 19, 10, 13, 14 kerületekben, persze az utóbbi kettő borzalmas árral dolgozik.

Számolnod kell azzal hogy a külső kerületekben, ahol olcsóbbak ezek a lakások, nem jó környéken van illetve a lakók igénytelenek.

Nem a legkeresettebbek ezek a lakások mondjuk a Hungárián kívül, és sokat nem is újítanak fel egyáltalán.

A körfolyosó miatt a nyár egy borzalom, minden ki- és behallatszik, télen kifűteni szintén nem öröm mert ezek gázkonvektorral jönnek, ami 30-40 ezer Ft a hideg hónapokban.

2019. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 18. kerületben lakom, tipikus családi házas külváros, úgyhogy itt bérházat nem találsz, az utolsó nem tudom miről beszélt.
2019. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!