Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környékén hol érdemes...

Budapest környékén hol érdemes most házat venni? Érdemes most, vagy várjunk még 1-2 évet?

Figyelt kérdés
Kertes ház, valami eldugott faluban, kisvárosban. Alacsony bűnözés, kevés cigány. Ha jó a tömegközlekedés, az már álom.

2019. jan. 28. 13:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na akkor álljunk meg egy pillanatra mert látom kerülöd a szezont a fazonnal!


Építkezni igenis jó dolgok, főleg vidéken ahol olcsó a telek és még esetleg nem szálltak el annyira az árak. Ebben az esetben építész tervezi a ti igényeiteknek megfelelően az alaprajzot, a ti pénztárcátok vastagsága határozza meg az alapanyagok minőségét és a végeredmény biztos nagyon jó lesz, főleg ha találtok megfelelő szakembert. Budapesten vagy környékén építkezni azonban az árak miatt, normális telekre, jó közlekedéssel viszont szinte megfizethetetlen.


Az újépítésű házak alatt azokat a házakat értem, amit a beruházok húznak sorra gyengébbnél gyengébb alapanyagokból. Van egy építész által tervezett terve (ami vagy jó vagy nem), egy statikai terve és ezt az egy típust sorra húzza fel az általa vásárolt telkeken. Egy telekre simán húz kettő házat, négy családnak. Célja a minél több bevétel.


Látom én is és építész ismerőseim is mondják, hogy eszünk ágába ne vegyünk ilyen házakat mert nem jók! Sajnos fényképeket nem tudok küldeni, de rettenes, hogy milyen garázsokkal, tetőszerkezettel adják át ezeket az otthonokat a környékünkön 50-55-60 millióért. Ennyit egy ilyen típusú ház nem ér és ne mondja nekem senki, hogy jobb mint az én pincés, valódi fa födémmel rendelkező, kertes házam.

2019. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Vortrekker válasza:
77%

Na akkor en leszek az elso valaszolo aki valaszol a kerdesre:

Leanyvart ajanlom. Gyonyoru taj, jo a vonatkozlekedes. Svab falu. Kozel Pesthez de megis eleg tavol. Kozel van Esztergom is...

Egy hatrany: az oda kivezeto 10 es uton nagy a forgalom, reggelente csucsidoben nehezkes. DE ha hamarosan megepul az uj 10es ut akkor ez a hatrany is megszunik.


Ott van meg Piliscsaba is, az mar ugyan varos de vannak eldugott reszei, meg a bevasarlas egyszerubb mint Leanyvaron, de a kisebbseg nem svab...


Ha a kozlekedes kevesbe fontos akkor Tinnye meg Perbal is nagyon szepek, de tenyleg eldugottak.

2019. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!