Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet elköltözni...

Hogyan lehet elköltözni leromlott környékről?

Figyelt kérdés

Zajos a környék, már ezért kb senki se akar ide jönni plusz le is romlott.

Ma hallottam, hogy más is mondta, hogy 10 évvel ezelőtt összehasonlíthatatlanul sokkal jobb volt ez a környék.


Én maximum 1-2 évet szeretnék maradni.



Hogyan?



Jó, mondjuk még így is jobb helyzetben vagyok, mint aki a semmiből vesz lakást...


Talán ha megvárom a válságot, jobb is lesz.


Most ezt eladhatom 18-ért, és tudok venni 35-ért hasonló kaliberűt. Válság után esetleg eladom 10-ért, de 20-ért tudok venni -> kisebb a különbség.


2019. febr. 6. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mérlegeld a lehetőségeket, anyagilag is, meg helyileg is, hogy hova tudnál menni, mit tudnál venni. Nézz utána. (ingatlan.com, ingatlanbazar)

Ellenben, most pörög az ingatlanpiac, kis túlzással minden eladható. Lehet, hogy a tied is, esetleg nem egy hét alatt, hanem három hónap alatt. Eladhatatlannak nevezett lakást 18-ért eladni azért nem rossz. Azt hogy most milyen a lakásod helyzete, azt tudod, hogy két év múlva milyen lesz, azt meg nem. A hatsávos autóút nemigen tűnik el onnan. Viszont ha véletlenül lesz egy "válság" az ingatlanpiacon, nem is a válság a fontos, hanem hogyha visszaesik a vásárlási kedv (ez egy feltételezés, mert ki tudja, mi okozna eleve "válságot" vagy áresést, tehát visszaeshet a vásárlási kedv), akkor viszont sanszos, hogy nem fogod tudni eladni. Hiába tudnál akkor olcsóbban venni.

Úgy kell csinálni, hogy azért minél olcsóbban vegyél, és jól is járjál.

2019. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!