Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mester utca/Haller utca...

Mester utca/Haller utca mennyire biztonságos környék mostanában este?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokat javult a környék, és még nagyon sokat fog. sok az új beruházó, szerintem megtisztítják a környéket, csak ki kell várni. Viszont az azért még évek kérdése.

Azért túl későn én nem mászkálnék arra. Napközben szoktam arra járni, úgy túlélhető, de azért sok a nem túl bizalomgerjesztő arc.

2019. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én évtizedek óta nem jártam arra, csak annyi rémlett, hogy sz@r környék, de a múlt héten kivételesen arrafelé vitt az utam, az 51-es villamossal utaztam a Mester utcától. Hááát, finoman szólva nyomasztó volt az egész útvonal, színesbőrűek "jópofáskodtak" nagy hangerőn, az utcák képe pedig lehangoló volt. Elgondolkodtam rajta, hogy lehet egyáltalán ilyen környéken élni..?
2019. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!