Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásvásárlás hol, ha kökinél...

Lakásvásárlás hol, ha kökinél dolgozom? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Pesten szeretnék lakást vásárolni, nem vagyok eleresztve, így a belváros kiesik.

Olyan környéket szeretnék megcélozni, ami a metróvonalhoz viszonylag közel esik, hogy könnyű legyen a belvárosba való bejutás is, meg a munkába való bejutás is.

Ami még fontos, hogy élhető környék legyen és ne kelljen a biztonságomért fohászkodnom, ha esetleg éjszaka hazafelé sétálok.

A József Attila lakótelepet, illetve Újhegy Kökihez közeli részét néztem ki első körben.



2018. márc. 17. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó! Nézelődj ezeken nyugodtan.
2018. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is Kökin dolgozom.

Először a Rózsaliget lakóparkban nézelődtem, de elvetettem, mert az árához képest csapnivaló a minőség és a lakóközösség (pl sokan nem fizetik a közös költségeket, amit így a többi lakónak kell).

Második opcinak panelt néztem a Kőbányai és Kispest oldalon is. Végül Kőbányára, azon belül a Újhegy Gergely és Harmat utca által határolt részére szűkítettem a keresést, mert itt épültek 3 szobás (68 m-es) panelek (a kispesti oldalon inkább 2 szobásokből bő a kínálat).

Végül úgy döntöttünk feleségemmel, hogy inkább több hitelt veszünk fel és Vecsésen veszünk egy nagyobb, új-készházat. A poén az, hogy az új családi ikerház-negyed (4 lakásos ikerház) négyzetméterára alacsonyabb, mint a Köki panel.

Vecsésről pedig 15-20 perc alatt bent van Kökin a vonat is és a busz is, melyek 20-30 percenként közlekednek.

2018. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!