Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Falusi csokrol mit lehet...

Falusi csokrol mit lehet tudni és ebben az esetben milyen lehetőségeink vannak?

Figyelt kérdés
Anyukám házában élünk falun, ő Angliában dolgozik. Van a férjemmel egy gyermekünk, aki fél éves. Anyukám azt mondta, ha megvesszük tőle a házat 6 millióért odaadja. Nekünk viszont még csak párszázezer forint félretett pénzünk(önerőnk) van. Szeretnénk mindenképp még egy gyereket, nem a csok miatt, amugy is akartunk. Tehát mit tudnánk felvenni, mennyit kapnánk erre a használt házra falun, ha aláírok még egy gyerekre?
2019. febr. 22. 20:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már értem, köszönöm. Amugy a listán van a mi falunk is. De lehet akkor nézünk máshol házat. Vagy normális hitelre megvesszük. Utánanéztem én is, hogy így nem vagyunk jogosultak. És igen...miért adná ingyen? Így is olcsóbban adná anyukám, mint amennyit ér, de ha hazajönne, azért szeretne magának venni egy kis kuckót belőle. De így még meglátjuk hogy ezt a házat vesszük-e meg :)
2019. febr. 25. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!