Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor lesz meg az új CSOK-törv...

Mikor lesz meg az új CSOK-törvény a 2019. júl.1-jén életbelépő változásokról?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Még orbán sem tudja,hogy mikor és hogy lesz e egyáltalán.
2019. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy április 2.án szavazzák meg és akkor kerül ki rendesen hogy mi hogy is van.
2019. márc. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pontosan nem lehet tudni.A részleteket meg főleg nem, tehát aki vásárolni szeretne szerintem nagyon óvatosan nézelődjön, az lesz a biztos amit majd jogszabályként kiadnak.
2019. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ti még hisztek a mesében lepontozó manók.
2019. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm. Találtál erről valami írásos nyomot?
2019. márc. 7. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Hahó, érdemes azért utánanézni hogy 5 milliót ház/lakás vásárlásra, a maradék 5 milliót pedig CSAK felújításra lehetlesz fordítani. Ezt nemrég módosították meg.


Ez elsősorban a szegényebbeknek fogja "megérni", mivel 5 milláért tudnak venni házat, a maradék ötből pedig kipofozni. Akinek meg van önereje hogy vegyen pl. egy 10-12 millás házat, az városhoz közel fog nem a világvégén...

2019. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igaz hogy 5 millió csak a felét lehet vásárlásra többi korszerűsítés. Na de 3 gyerekkel nem vehetsz 80m2-es házat. Meglesz adva egy minimum m2 amit 3 gyerekre vehetsz meg. Szerintem 100m2 vagy több lesz. 5millioert nincs nagyon vagy nem tudom.
2019. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A listában szereplő településeken lehet, hidd el a környéken is lehet. De nézd meg néhány random település ingatlankínálatát.
2019. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban a szegényebbeknek fogja "megérni", mivel 5 milláért tudnak venni házat, a maradék ötből pedig kipofozni...

ha az ember már nézelődött a neten akkor hamar rájött,hogy amit 5 millióért adnak és nem kegyetlen az isten háta mögött ahova busz is csak naponta 2szer jár akkor arra kevés lesz az 5 millió,hogy rendbe legyen. Különösen azért mert az elmúlt pár évbe az anyag és a munkadíjak is eléggé megugrottak

2019. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"rendbe legyen"


nem kell itt istentudja milyen nagy felújításokra gondolni... fürdő wc felújít kifest kész. Elég ránézni az ingatlankínálatra és meglátni mennyire igénytelen házak vannak eladók, fiatalosan felújítottként hirdetve...

2019. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!